Şehidin yürek burkan haberi !   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 04-29-2009 (22:20)   Son Mesaj: 04-29-2009 (23:04)    Cevap: 1    Gösterim: 620  

04-29-2009

Şehidin yürek burkan haberi !

Aydınlı şehidin annesi, dün oğluyla konuşurken cep telefonunun kontörü bitince son görüşmesi yarım kalmış.

ASKERLERİMİZE HAİN PUSU BURADA KURULDU - TIKLAYIN

Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde askeri araca düzenlenen mayınlı saldırıda şehit olan askerlerden Jandarma Er Onur Görmez'in şehit olduğu haberi Aydın'ın Karpuzlu ilçesine bağlı Ömerler köyünde yaşayan ailesini yasa boğdu. Aydınlı şehidin annesi, dün oğluyla konuşurken cep telefonunun kontörü bitince son görüşmesi yarım kaldı

HaberTürk'ün haberine göre çiftçilik yaparak geçinen Kamil ve Nursel Görmez çiftinin iki çocuğundan biri ve tek oğulları olan Onur Görmez'in 5 aylık asker olduğu belirtildi. Anne Nursel Görmez'in, oğluyla son olarak dün telefonla görüştüğü, ancak cep telefonunun kontörünün bitmesi nedeniyle görüşmelerinin yarıda kaldığı öğrenildi. Son görüşmede şehit erin, annesine "Akrabalarım, arkadaşlarım, beni tanıyanlar sık sık arasın" dediği belirtildi. Bu telefon görüşmesinden sonra şehit eri, babasının dün akşamüstü aradığı, ancak ulaşamadığı öğrenildi.

Ağabeyinin fotoğrafına sarılarak gözyaşı döken 15 yaşındaki Tennur Görmez, "Ben şehit kardeşi mi oldum? Güzel gözlü ağabeyim" diye feryat etti. Acılı baba Kamil Görmez ise, oğlunun sık sık aranmasını istediğini belirterek, kendisinin de "Oğlum orası asker ocağı, lise gibi olmaz, her zaman arayamayız, her zaman görüşemeyiz, ama yine de içini ferah tut, her zaman arayıp görüşmeye çalışacağız" dediğini anlattı. Anne Nursel Görmez de "Güzel oğlum" diye feryat etti

Şehidin yürek burkan haberi ! Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  04-29-2009, 23:04

--->: Şehidin yürek burkan haberi !

Rabbim yardımcıları olsun....
    Henna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Henna Ziyaretci