NY Post kıyametin tarihini yazdı   Konuyu açan: oguzhan   İlk Mesaj: 01-27-2009 (01:55)   Son Mesaj: 01-27-2009 (02:29)    Cevap: 5    Gösterim: 951  

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 1 gönderen oguzhan
  • 1 gönderen oguzhan
  • 1 gönderen alptraum

01-27-2009

NY Post kıyametin tarihini yazdı

New York Post gazetesi bugün manşetten verdiği haberde kıyametin kopacağı tarihi açıkladı. O tarihe ise çok az zaman var;
    NY Post kıyametin tarihini yazdı
    New York Post gazetesi, maya takvimine sonu olarak gösterilen 21 Aralık 2012 tarihinin dünyanın sonu olabileceğine ilişkin bir haberi manşetine taşıdı.

3 yıl önce Maya takviminin sonunu öğrenen Belçikalı Patrick Geryl, petrol şirketindeki işini bırakarak zamanının kıyamet gününden nasıl kurtarmak için çabalamaya adadı.

İncil, Tevrat ve Maya takviminden bulduğu verilerle tam üç tane kitap yazdı. Kendisine 20 kişilik bir "kıyametten kurtulma timi" kuran 53 yaşındaki Belçikalı, Afrika"da büyük bir arazi alarak burada sığınak inşa etmeye başladı. Patrick"e göre bu tarihte bir göktaşı dünyaya çarpacak ve dünyanın manyetik dengesi değişecek ve yeni bir buzul çağı başlayacak. Dünya üzerindeki insanlara ise şunu öneriyor: "En iyisi işi bırakıp tatile çıkmanız. Ben her yıl 6 defa tatile çıkıyorum..."

Henna bunu beğendi.

NY Post kıyametin tarihini yazdı Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  01-27-2009, 02:02

--->: NY Post kıyametin tarihini yazdı

hiç unutmam ben ilkokula gittiğim yıllarda bir haber yayılmıştı...bir bebek konuşmuş 2010 yılında kıyamet kopacak diye...ve hep hesaplardık kaç yaşında olucaz biz...
    ??????
    Allahualem.
    İnna lillahi ve inna ileyhi ...
    Henna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Henna Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 2  01-27-2009, 02:13

Aynen henüz bizler ilkokuldayken ayni sözler cikmisti 2000 de kiyamet alametleri kendini gösterecek ve 2002 de kiyamet kopacak diyee bizler cocuktuk tabi o zamanlar kim ne söylese pürdikkat dinlerdik ve inanirdik, durum itibari ile bayagida korkardik hehe
    Henna bunu beğendi.
    oguzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) oguzhan

Permalink - Mesaj no 3  01-27-2009, 02:19

Kiyamet ben öldügümde kopacak, ben ölmeden kopar mi, onu bilmem.
    Henna bunu beğendi.
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 4  01-27-2009, 02:24

13 yaşımda birgün rüyamda kıyametin koptuğunu gördüm...yer yarılmış içinden lavlar çıkıyor,üstünde ne varsa yerin içine binalar evler insanlar düşüyordu... bir evin içinde camdan seyrediyordum..ve ayetel kürsi okuyordum...bizi bir cam fanus sardı ve gökyüzüne yükseldik..dışarıda abim vardı onu düşünüyordum...oda ayetel kürsi okusa diye sayıklamışım...:(
    Henna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Henna Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 5  01-27-2009, 02:29

Tabi hocam her insanin kiyameti kendi ölümüdür ama biz bilimsel yönüne bakiyoz konunun kim kime ne zaman nerde ne demis gibisinden:D en azindan haber onu cagristiriyor. Simdi bu haber kulaktan kulaga yayilacak kimisini telas saracak kimisi aaammmaan yine kim uydurmus diyecek, bakalim her ne olacaksa zaman gösterecek
    oguzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) oguzhan