Youtube Açıldı   Konuyu açan: Fani 06   İlk Mesaj: 06-18-2008 (11:54)   Son Mesaj: 06-18-2008 (17:52)    Cevap: 5    Gösterim: 1119  

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen candanag

06-18-2008

Youtube Açıldı

Dünyanın En Büyük Erişim Sitelerinden Biri Olan Youtube Dün Gece Açıldı.

Youtube Açıldı
    Dünyanın en büyük erişim sitelerinden biri olan YouTube dün gece açıldı.
    Atatürk'e, Türklere ve Türkiye'ye hakaret içeren görüntüler yayınladığı gerekçesiyle YouTube'a Mart 2007'den bu yana 5 kez erişim yasağı getirilmişti. Son olarak, Ankara 1'inci Sulh Ceza Mahkemesi'nin 5 Mayıs tarihli kararı doğrultusunda siteye erişim yasağı getirilmişti. YouTube'a daha önce de mahkeme kararıyla erişim engellenmişti. YouTube'u Türkiye'den günde 1.5 milyon kişi ziyaret ediyor.

kaynak : haberler.com
    1 saat önce.. [1406381]

Youtube Açıldı Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  06-18-2008, 13:39

Cocuk oyuncagina döndü artik ac-kapat ac-kapat. Bence bu politikayi böyle devam ettirirse iki taraf yine kapanacaktir
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 2  06-18-2008, 14:31

iyi oldu ama yine kapatırlar
    BoŞluK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) BoŞluK Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 3  06-18-2008, 14:55

ey dostlar, açıldı demişsiniz ama ben de madagaskar'da yaşamıyorum ki (orda bile açıktır gerçi de) açılan maçılan bir şey yok, kırmızı italikli küçük puntolu yazılar var hala, kalkıp bi çay koyun bari de boşa girmesin yazılanlar.
    candanag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) candanag

Permalink - Mesaj no 4  06-18-2008, 17:48

candanag´isimli üyeden Alıntı
    ey dostlar, açıldı demişsiniz ama ben de madagaskar'da yaşamıyorum ki (orda bile açıktır gerçi de) açılan maçılan bir şey yok, kırmızı italikli küçük puntolu yazılar var hala, kalkıp bi çay koyun bari de boşa girmesin yazılanlar.

selamın aleykum abicim youtube suan türkiye girişleri kapalı ama dns ayarları ayarlarak girebilirsin. normalde bu dns ayarları kabul etmiyordu 1 2 ay kullandım sonra iptal oldu artık youtube ıp bile yasakladılar proxy başka bir seyle giremiyordun ama suan tıkla

o zaman youtube girersin cunku ben suan cok rahat giriyorum ve proxy
    istemiyor...

selametle

suan baktım youtube yine girmiyor en iyisi proxy kullan abi sen verdim tıklarsan orda girersintıkla
    Konu Fani 06 tarafından (06-18-2008 Saat 17:50 ) değiştirilmiştir..
    Fani 06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Fani 06

Permalink - Mesaj no 5  06-18-2008, 17:52

saolasın rapper kardeşim ama gerek yok proxy mroxy benim için, yutupsuz hayat daha güzel, lazım-çok lazım-olmazsa olmaz olduğunda da (google gibi düşün yani) ktunnel tünelinden zıplıyoruz vesselam, işimizi görüyor.
    Fani 06 bunu beğendi.
    candanag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) candanag