Oğul Bin Ladin: Babamı Aramıyorlar   Konuyu açan: oguzhan   İlk Mesaj: 05-11-2008 (23:59)   Son Mesaj: 05-12-2008 (02:19)    Cevap: 1    Gösterim: 2544  

05-11-2008

Oğul Bin Ladin: Babamı Aramıyorlar

Oğul Bin Ladin: Babamı Aramıyorlar

El Kaide Lideri Usame Bin Ladin'in Oğlu Ömer, "Babasının Yoğun Bir Şekilde Arandığına İnanmadığını" Söyledi.
    El Kaide lideri Usame Bin Ladin’in oğlu Ömer, "babasının yoğun bir şekilde arandığına inanmadığını" söyledi.
    29 yaşındaki Ömer Bin Ladin, Alman "Frankfurter Rundschau" Gazetesi’nde yer alan röportajında, CIA’nın, Usame Bin Ladin’i bulacak imkana sahip olup olmadığı şeklindeki bir soruyu şöyle yanıtladı:

"Emin değilim. Ancak bu benim için tabii ki Amerikalılardan farklı bir duygu olur. Açık söylemek gerekirse babamı yoğun şekilde aradıklarına inanmıyorum. Ülkemde bu konuda farklı görüşler var. Bazıları onu Allah’ın koruduğuna inanıyor, bazıları da Amerika’nın Ortadoğu’daki savaşını haklı gösterebilmek için onun serbestçe dolaşmasına izin verdiğini söylüyor. Belki sıkça yer değiştiriyordur. Belki de, Amerikalıların çabucak buldukları Saddam Hüseyin’den daha kurnazdır."

Oğul Bin Ladin: Babamı Aramıyorlar Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  05-12-2008, 02:19

Bosuna Msn mde dansöz resmini koymadim onun o bir pis ABD casusudur,isi Islam ülkelerinin kölelestirilmesinde rol oynamaktir.