Modellik Günlerindeki Gibi   Konuyu açan: oguzhan   İlk Mesaj: 04-20-2008 (02:23)   Son Mesaj: 04-20-2008 (14:55)    Cevap: 4    Gösterim: 703  

04-20-2008

Modellik Günlerindeki Gibi

Heıdı Klum Hollywood Beso Restoranda Gerçekleşen Partide Göz Kamaştırdı.

Heidi Klum HOLLYWOOD BESO RESTORANDA GERÇEKLEŞEN PARTİDE GÖZ KAMAŞTIRDI.
    Emekli model Heidi Klum Hollywood ünlülerinin katıldığı partide stiliyle Amerikalıların beğenisini topladı. R&B sanatçısı Eve, Lauren Conrad, Nicky Hilton gibi ünlü isimleri katıldığı partide 34 yaşındaki Klum eski modellik günlerini aratmadı.

İngiliz şarkıcı Seal'le evli olan Alman model üç çocuğu ve eşi ile beraber Londra'da mutlu bir aile yaşantısını sürüyor. Çeşitli yardım faaliyetlerinde bulunuyor.

Modellik Günlerindeki Gibi Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  04-20-2008, 14:48

Avrupada heidi klum olsun diger sanqatcilar olsun farkli bir magazin bakis acisi var bizdeki gibi paparazzi cok yogun degil onun disinda ünlüler saklan miyor saklanmadiklari haldede bu durumdan sikayetcide degiller

Bizde bir baskici magazin baskici Halkin olusmasina sebebiyet veriyor ve sonuc asikar
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 2  04-20-2008, 14:50

alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Avrupada heidi klum olsun diger sanqatcilar olsun farkli bir magazin bakis acisi var bizdeki gibi paparazzi cok yogun degil onun disinda ünlüler saklan miyor saklanmadiklari haldede bu durumdan sikayetcide degiller

Bizde bir baskici magazin baskici Halkin olusmasina sebebiyet veriyor ve sonuc asikar

Sizin gelecekteki meslek artık,sizler yön vereceksiniz bundan sonra....
    safinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) safinaz

Permalink - Mesaj no 3  04-20-2008, 14:52

Yok yok ben cok istikrarli degilim artik farkli düsüncelerim var gelecek icin ama bellide olmaz bakalim ne olacagi
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 4  04-20-2008, 14:55

alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Yok yok ben cok istikrarli degilim artik farkli düsüncelerim var gelecek icin ama bellide olmaz bakalim ne olacagi

Hakkınızda hayırlısı olur inşallah...
    safinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) safinaz