Mevlid Kandili Nedeniyle 250 Aileye Gıda Yardımı Yapılacak   Konuyu açan: oguzhan   İlk Mesaj: 03-19-2008 (01:17)   Son Mesaj: 03-19-2008 (01:17)    Cevap: 0    Gösterim: 860  

03-19-2008

Mevlid Kandili Nedeniyle 250 Aileye Gıda Yardımı Yapılacak

Afyonkarahisar Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Gıda Bankası) Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı.

Afyonkarahisar Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Gıda Bankası) Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı.
    Toplantıda, yarın idrak edilecek Mevlid Kandili münasebetiyle Gıda Bankası ile Valilik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne kayıtlı toplam 250 aileye gıda paketi yardımı yapılması kararlaştırıldı.

Gıda paketlerinin dağıtımı bugün ve yarın yapılmaya devam edecek. Karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantıda, Yarım Elma'nın çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Belediye Başkanı Abdullah Kaptan, Gıda Bankası Yönetim Kurulu Üyeleri ile Dernek Müdürü'ne teşekkür etti. Gıda paketleri, Yarım Elma Derneğine üye olan 125 aile ile Valilik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın göndermiş olduğu 125 ailenin tespit edildiği listeye göre dağıtılacak.

Mevlid Kandili Nedeniyle 250 Aileye Gıda Yardımı Yapılacak Yorumları