Vatan Hainlerinin Aktütün (bezele) Karakolu Baskını (Video) / pkk kameralarından   Konuyu açan: kipchak   İlk Mesaj: 10-06-2008 (03:34)   Son Mesaj: 05-24-2011 (21:50)    Cevap: 27    Gösterim: 62582  

10-06-2008

Vatan Hainlerinin Aktütün (bezele) Karakolu Baskını (Video) / pkk kameralarından

Vatan Hainlerinin Aktütün (bezele) Karakolu Baskını (Video) / pkk kameralarından

alptraum, oguzhan, gizemli ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Vatan Hainlerinin Aktütün (bezele) Karakolu Baskını (Video) / pkk kameralarından Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  10-06-2008, 13:35

Bu videoya ne yorum yapilabilir ki???????
    mus'ab bunu beğendi.
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 2  10-06-2008, 19:06

ne yorum yapılabilir ki...izleyemdim..çok kötü oldum..
    mus'ab bunu beğendi.
    beyza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) beyza

Permalink - Mesaj no 3  10-06-2008, 22:42

Vazgectim susmaktan. Bezele karakoluna müdahale eden pkk, bu hareketlerini gerilla hareketi olarak tasavvur etselerde, yanlarinda pkk olacak sadece. Bu türlü bir saldiriyi bu millet hicbirzaman kabul etmeyecek. Türkiye yi böyle teröristlere mi birakacak bu millet zannediyorsunuz. Ben hic zannetmiyorum. Yaptiginiz hem islama karsi bir hareket hem ahlaka karsi bir hareket. Bunun elle tutulur hicbir yani yok maalesef.

Ve ey teröristler sunuda iyi bilinki sizin yüzünüzden bu devlette bir kargasa yasanmaktadir bu kargasa ölen sehit kardeslerimizin disinda bir kargasa lakin onlar zaten cennetle müjdelendi. Onlara en güzel yerler ahirette hazir edildi. Lakin su zamanda Türkiyede eskiden devam etmis ve hala devam eden su önyargiyi herkesin silmesi gerekir. Kürt pkk demek degildir. Bir türk te pkk li olabilir. Asla gördügünüz bir kürde pkk li damgasi ile yanasmayin. Bu büyük zulümdür, günahtir....

Kurunun yaninda yasta yaniyor ve daha niceleri yaniyor. Bu devlet evlat degil hakikaten hain yetistirmis. Belkide bu devlet degil bu aileler böyle yetistirmis. Rabbim islah etsin ne diyim
    oguzhan, gizemli, yabanGülü ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Permalink - Mesaj no 4  10-06-2008, 23:04

alptraum kardeşiminde dediği gibi
    sorun türk-kürt sorunu değildir sorun pkk terör örgütü sorunudur...
    ''en iyi kürt ölü kürt'' gibi düşüncelerde yanlıştır...
    türkiyede direk bu şekilde türk kürt ayrımı yok ama özellikle avrupada maalesef bu ayrım var... ve avrupa ülkeleri bu ayrımı körükleyecek hareketleri destekliyorlar ki bu yüzyıllardan beri üzerimizde oynanan
    ''böl-parçala-yönet'' oyunun bir parçasıdır.
    lütfen bizde bu oyunlara gelmeyelim...
    şüphesiz sadece ''vatan sağolsun'' veya ''Allah rahmet eylesin'' demekte yetmiyor... bu sorunun çözülmesi özellikle doğunun kalkındırılması ve insanların zorla veya para karşılığı dağa çıkarılmalarını engellemektir vesselam...
    alptraum, oguzhan, gizemli ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    kipchak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) kipchak

Permalink - Mesaj no 5  10-06-2008, 23:23

Dogunun kalkindirilmasinda oraya yönetici giden sahsiyetlerin harcamalari ile olacak durumdur bu. O kadar cok sey canli gördümki ve yasadimki yaziklar olsun bu devlet görevlilerine dedittirdi. bir ilceye atanan chp yanlisi kaymakam ne yazikki devletin verdigi parayi isletmiyor. O ilceye yillarca gözle görülür birsey yapmiyor ve para bankada yatiyor. Bu ne demektir. Milletimiz hala siyasi yönde insanlik haklarini cigniyor demektir, yandaslik yaptigini zannederken bölücülük yapiyor demektir. Yazik degilmi o millete.

Yillardan beri anlayamadigim tunceli türkiye birincisi veriyor öss ye. Bu onlarin zeki oldugunun göstergesimi yoksa orada baska dolap mi dönüyor.

Hangi Ögretmen doguda calismak istiyor Hangi Polis doguya gitmek istiyor. Sark hizmeti demekte nedir Allahaskina. Zorunlu sark hizmeti. Bu demektirki Dogu o kadar kötü biryerki oradaki yerlere 3 sene gitmek mecburi sonra dönün yeniden. Bu mantikta yürüyor hersey. Dogu batiyi istemiyor, bati doguyu istemiyor sonucunda....

Bu mentalide kalkmali. Bir köse yazarinin yazisinda okumustum. Amerika gibi eyalet sistemi ve serif sistemi olmali. Kesinlikle dogru. Su da cok önemliki Doguda yasayan insanlarin sirtindanda o daglarin baskisi kesinkez kalkmali. Koruma altina alinabilmeli....
    oguzhan, gizemli, yabanGülü ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Permalink - Mesaj no 6  10-06-2008, 23:34

söylediklerin doğru ancak kardeşim bu ''eyalet sistemi'' türkiyenin yapısına uygun bir sistem değildir osmanlı zamanındada benzer bir sistem uygulandı Beylerbeyiler, 17. yüzyılda ufak bir orduya ve güçlü ekonomik kaynaklara sahip bir duruma gelmişlerdi. Bu yüzden birçok eyalet valisi zaman zaman merkeze kafa bile tuttu. bugün eyalet olarak ayrılanın belirli bir askeri ve maddi gücü olduğunda devlet olarak ayrılması daha kolay olacaktır ki buda türkiye cumhuriyetinin toprak bütünlüğüne gölge düşürür...
    alptraum, oguzhan, gizemli ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    kipchak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) kipchak

Permalink - Mesaj no 7  10-06-2008, 23:41

O zaman en azindan polis ve egitim sistemlerinde bu cesit bir uygulamaya gecilebilir düsüncesindeyim. Insanlar batida toplanmis ben dahil. Oraninda kalkinmasi oraya para getirecek yatirim yapacak insanlardir. Ancak bu sekilde olabilir düsüncesindeyim.
    gizemli, kipchak, yabanGülü ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Permalink - Mesaj no 8  10-20-2008, 22:08

İzlerken tüylerim diken diken oldu. Diyeceğim şudur Allah kardeşlerimize saldıranları kahretsin. Allah Askerlerimize kardeşlerimize güç ve kuvvet versin. Vefat edenleride şehitlik mertebesine ulaştırsın inşallah. Bunu izlerken bir yandanda düşünüyorum ordaki askerlerimiz canları pahasına çarpışırken sayın bilmem hangi komutanda keyfini bozmayıpta golf keyfinden vazgeçmiyor. Artık bende şaşırdım neye üzüleceğime bir yandan şehit olan asker kardeşlerimiz bir yandan Türkiye Cumhuriyetinin Şerefli ordusunda sözde görevli komutan. Bari siz söyleyin burda hangisine üzüleyim. Aslında 15-17 asker diye geçiyor haberlerde(büyük bir orduda bu sayı küçük gelebilir) ancak ordaki herbir kardeşimizin annesi babası ve ailesi vardı. Diyeceklerim okadar fazlaki ancak üreğimde düğümleniyor. Yapabileceğim tek şey Ölenlere rahmet akrabalarına sabır dilemek ve bu hainlerede beddua etmek. Allah bin kere kahretsin onları.
    yabanGülü, mhmt, mehmetyamak ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    safer82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) safer82

Permalink - Mesaj no 9  01-03-2009, 06:21

--->: Vatan Hainlerinin Aktütün (bezele) Karakolu Baskını (Video) / pkk kameralarında

Yok canim iki tarafta terörist ölenlerde niyazi olyuormus. Bende yeni ögreniyorum
    mehmetyamak ve sevilay sevil bunu beğendiler.