En komik film afişleri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 09-21-2010 (22:39)   Son Mesaj: 07-20-2020 (12:54)    Cevap: 1    Gösterim: 1960  

  09-21-2010

  En komik film afişleri

  En komik film afişleri
  Filmler hakkında bilgi vermesi gereken afişlerden bazıları insanlarda çok yanlış beklentiler oluşmasına neden olabiliyor. İşte dünyanın dört bir yanından en garip film afişleri.

  fikir oluşmasını sağlamaktır. Etkileyici bir afiş, aslen berbat olan bir filme bile büyük ilgi gösterilmesini sağlayabilir. Üye Ol  Afişlerin amacı film hakkında bilgi verip, izleyiciyi etkilemektir


  Farklı Afişler

  Yapımcılar her ne kadar filmler için orijinal olarak birden fazla afiş tasarlasalar da bazı dağıtımcılar için bu yetmiyor olsa gerek, yeni afişler hazırlamaktan geri durmuyorlar.

  Dünyanın dört bir yanına dağılan filmlerin afişleri her yerde çok farklı şekillerde yorumlanıyor. Afişler, insanların ilgisini çekebilmek için filmin içeriğinden çok farklı bir şekle getiriliyor. İşte bunların en garip örneklerinden yeni bir perde. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, bu türün en komik afişlerinden bir galeri hazırladı.


  Üye Ol


  Yüzüklerin Efendisi
  Avrupa sinemasının Hollywood kadar aksiyon sevdiğini söylemek zor. Onun yerine daha duygusal filmleri tercih eden Avrupalılar, Yüzüklerin Efendisi'nin İspanya'da kullanılan afişinde Gandalf ve Frodo'nun birbirlerine sarılırkenki görüntüsünü kullanmışlar.


  :: Üye Ol

  SDN - Üye Ol
  En komik film afişleri Yorumları    Permalink - Mesaj no 1  07-20-2020, 12:54


  Bizleri dertten tasadan kurtararak günümüzü ve gecemizi güzelleştirmeye devam ediyorlar. Eğer karnınız ağrıyana kadar gülmek istiyorsanız, hem yerli hem de yabancı yapımların bulunduğu listemizi bakmadan geçmeyin derim.

  Toplamda 100 filmin bulunduğu listemiz, IMDb puanlarına göre sıralanmış şekilde huzurlarınıza geliyor. Kaliteli yapımların yer aldığı listemizde, yerli filmler de almış oldukları puanlarla fazlasıyla dikkat çekiyorlar.

  En iyi komedi filmleri listesi: Üye Ol


Konu hakkinda benzer etiketler
yuzukler efendisi afisleri , yanlis film afisleri ,