akrabalik olmadan davet verilirmi??

bana akrabam olmaya birisi turist olarak gelmem için da w et atabilirmi acaba ? kendi e w eri w ar w e çalışıyorlar e w li bir çift ? bana ...

akrabalik olmadan davet verilirmi??   Konuyu açan: uhurdemir   İlk Mesaj: 10-18-2008 (11:22)   Son Mesaj: 10-19-2008 (17:52)    Cevap: 1    Gösterim: 1234  

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 10-18-2008, 11:22 #1
    uhurdemir Mesajlar: 1
    bana akrabam olmaya birisi turist olarak gelmem için dawet atabilirmi acaba ? kendi eweri war we çalışıyorlar ewli bir çift ?

bana akrabam olmaya birisi turist olarak gelmem için davet atabilirmi acaba ? kendi evleri var ve çalışıyorlar evli bir çift ?

Konu yabanGülü tarafından (07-11-2009 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: türkce karakter kullanalim :-)
  2.   Permalink - Mesaj no 1  10-19-2008, 17:52

Cevaplanmadı:

Atilan davetiyenin disinda sizinde sartlarinizin uyumluluk göstermesi gerektigini biliyorum.

Öncelikle Devlet sigortanizin olup olmadigi ve herhangi bir isyerinde kalici olarak calisip calismadiginiz bu kriterlerde uyumluluk göstermesi bakimindan alinacak siralamalardan sadece birkacidir.

Bunlarin disinda Turist olarak vize almanizdaki sartlar ve belgeler Avusturya konsolosluklarinda brosürlerle bilgi olarak zaten veriliyor ve yeni kanun kapsamalarina göre en günce oradan takip etmenizi öneririm
    yabanGülü bunu beğendi.
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum