Sismanlik (obezite ) birçok kronik hastalığa neden oluyor!   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-26-2016 (14:54)   Son Mesaj: 12-26-2016 (14:54)    Cevap: 0    Gösterim: 8866  

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
 • 1 gönderen alptraum

  12-26-2016

  Sismanlik (obezite ) birçok kronik hastalığa neden oluyor!

  Sismanlik (obezite ) birçok kronik hastalığa neden oluyor!  5-Şehrin ve işimin stresinden kendimi koruyacağım, çünkü;

  Her ne kadar sevmesek de şehir hayatın da kopamıyoruz. Çalışma hayatının her gün biraz daha stresli hale geldiği bilinen gerçeklerden. Stresin iş başarısını engelleyen en önemli nedenlerden biri olduğu da bir diğer gerçek. Yapılan araştırmaya göre, stresin ana kaynağı olarak ilk sırada "maddi endişeler" in geldiği belirtilen açıklamada, "trafik", "artan yaşam giderleri", "insanların sabırsız tutumları", "yoğun çalışma saatleri" ve "kötü hava koşulları" nın stresi artırıcı faktörler arasında gösterildiği bildirildi. İş hayatında stres bir ölçüye kadar faydalı bulunuyor ama o ölçüden fazlası iş ilişkilerini bozuyor, dikkati dağıtıyor, verimi azaltıyor, başarısızlığa sebep oluyor.

  Tüm bunların bilincindeyim ve beni zorlayan öznel gerçekliğim ne olduğunu bulmak adına bu yıl bir uzmana danışacağım.  Püren bunu beğendi.
  Sismanlik (obezite ) birçok kronik hastalığa neden oluyor! Yorumları