Tarlaları Severim Ama Ekilmek Beni Deli Ediyor Uleeeennnn...:)

Tarlaları severim ama ekilmek beni deli ediyor uleeeennnn... Benzer Konular Erdoğan: YSK beni sabote mi ediyor... İlkay: Türkler beni tehdit ediyor... 'Deli Deli Küpeli' filmi gerçek oldu... Deli Deli Olma ...

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 1 gönderen safinaz
  • 2 gönderen Thyphon
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 01-11-2012, 17:36 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Hayirdir gerci resimdeki sahislari da tanimiyorum. Sanirim espriyide anlamadim

2. Alt 01-11-2012, 17:46 #3
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Bir zamanlar,en ilginç Türk filmlerinin çekildiği dönemlerden sözediyorum sayın adminim muhtemelen senin daha dünyada olmadığın bir dönemde,"Yaban" adlı gülünesi ama formatı ciddi olan başrollerini Kadir İnanır ve Gülşen Bubikoğlu'nun oynadığı bir sinema filmini,geçen sene TV kanallarından birisi tiye almış ve "Yaban" adı altında bir komedi programında bu bölümede yer vermişti.

Çok komikti ve bu sözü de beni güldürüyordu ama demek ki sen duymadığına göre o kadar popüler değilmiş.RTÜK'ün karşı çıkmadığı ama forumun da engelleyemeyeceği bir videosunu bulursam eklerim

alptraum bunu beğendi.
  3. Alt 01-11-2012, 17:49 #4
    Thyphon Mesajlar: 6
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Bir zamanlar,en ilginç Türk filmlerinin çekildiği dönemlerden sözediyorum sayın adminim muhtemelen senin daha dünyada olmadığın bir dönemde,"Yaban" adlı gülünesi ama formatı ciddi olan başrollerini Kadir İnanır ve Gülşen Bubikoğlu'nun oynadığı bir sinema filmini,geçen sene TV kanallarından birisi tiye almış ve "Yaban" adı altında bir komedi programında bu bölümede yer vermişti.

Çok komikti ve bu sözü de beni güldürüyordu ama demek ki sen duymadığına göre o kadar popüler değilmiş.RTÜK'ün karşı çıkmadığı ama forumun da engelleyemeyeceği bir videosunu bulursam eklerim

Komikti ancak bazen çok fazla saçmalıyordu. O zaman kanalı değiştiriyordum bende.

alptraum ve safinaz bunu beğendiler.
  4. Alt 01-11-2012, 17:54 #5
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Iyi bari bilmeyerek birsey kaybetmemistim ama su anda hakkinda az da olsa bilgiye kavustum :D

safinaz bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.