Yeni Konu aç

Pakistan´da bakan görevden alındı

Pakistan´da bakan görevden alındı

Pakistan´da bakan görevden alındı Pakistan Başbakanı Yusuf Rıza Gilani, Savunma Bakanı emekli General Naim Halid Lodhi'yi görevden aldı. Başbakanlıktan yapılan açıklamada, Gilani'nin görevini kötüye kullandığı ve hukuka aykırı davrandığı gerekçesiyle Savunma Bakanını Lodhi'yi görevden aldığı bildirildi. Açıklamada, Savunma Bakanlığına hükümetin genel sekreteri Nargis Sethi'nin getirildiği belirtildi.

Esad sempatizanlarına seslendi

Esad sempatizanlarına seslendi

Esad sempatizanlarına seslendi Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad, başkent Şam'ın en büyük meydanı olan Emevi Meydanı'nda konuşma yaptı. Suriye devlet televizyonundan canlı olarak yayınlanan konuşmasında Esad, "terörle mücadele ve reformda kararlıyız" adı altında, yönetime destek gösterisi düzenleyen kalabalığa, "siz meydanlara inince ben de sizinle olmak istedim. Şam'ın kalbi Emevi Meydanı'nda sizlerle olmak istedim. Emevi'nin ve direnişin başkentinde sizinle olmak... Read more

"Tarihi parlamentolar yorumlamaz!"

"Tarihi parlamentolar yorumlamaz!"

"Tarihi parlamentolar yorumlamaz!" Bulgaristan parlamentosu, ATAKA partisine mensup milletvekilleri tarafından hazırlanan 1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarını içeren tasarıyı reddetti. Bulgaristan'da ırkçı ve aşırı milliyetçi ATAKA partisine mensup milletvekilleri tarafından hazırlanan ve 1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarının Bulgaristan tarafından resmen tanınmasını öngören karar tasarısı, parlamento genel kurulunda bir kez daha reddedildi. Karar tasarısı,... Read more

Yeni Konu aç

Gösteriliş ayarları Moderatörler
Gösterilen 5071 den 5073 ´e kadar. Toplam 5073 Konu bulunmuştur. Moderatörler : 1
Sıralama şekli Sıralama şekli
Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar En az 15 kez Cevaplanan , yada 150  kez Okunan. Sıcak Konu yeni Mesaj yazılmış olunca bu Resim gösterilir
Yeni Mesaj yok Yeni Mesaj yok En az 15 kez Cevaplanan , yada 150  kez Okunan. Sıcak Konu yeni Mesaj yazılmamış olunca bu Resim gösterilir
Konu Kapatılmıştır Konu Kapatılmıştır