hadi buyurun ANKET basladi....

arkadaslar bildiginiz gibi sohbet bölümümüzde rapper kardesim bir yarisma baslatmisti o yarismanin galiblerini bulmak icin simdi kollari sivamaliyiz. sizlerden ricamIZ tekrar resimlere dikkatlice bakmaniz ve hangi katilimci kardesimizin resimleri hosunuza ...

?

Hangi kardesimizin resimleri sizce daha komik yada daha ilginc???

1. Alt 12-04-2008, 01:37 #1
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    arkadaslar bildiginiz gibi sohbet bölümümüzde rapper kardesim bir yarisma baslatmisti o yarismanin galiblerini bulmak icin simdi kollari sivamaliyiz.

sizlerden ricamIZ tekrar resimlere dikkatlice bakmaniz ve hangi katilimci kardesimizin resimleri hosunuza gittiyse oy vermeniz.

HADI BUYURUN YARISMA BASLADI (BURADAN RESIMLERE BAKABILISINIZ)

NOT: adi ankette gecmeyen kardeslerimden özür diliyorum ve hakkinizi helal edin diyorum
    (sadece 10 isimli yer oldugu icin fazla resim eklemis kisileri sectim)

tabiki bu yarismadan olan safer82, beyza, selam_la_baslamisti ve magic_24 kardeslerimide unutmamak gerek

selametle

Konu yabanGülü tarafından (12-04-2008 Saat 01:53 ) değiştirilmiştir.
    kipchak ve Henna bunu beğendiler.
  2. Alt 12-04-2008, 01:46 #2
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    yabanGülü ve sagopa_27 arasında kaldım ama tam karar veremedim şu an

yabanGülü, Fani 06 ve Henna bunu beğendiler.
  3. Alt 12-04-2008, 02:16 #3
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Çok güzel resimler var gerçekten. Ama bu ayrı

Serkan001 hocamı seçiyorum.

hadi buyurun ANKET basladi....

selametle..

yabanGülü, Fani 06 ve Henna bunu beğendiler.
  4. Alt 12-04-2008, 02:18 #4
    arkadaslar sectiniz kisinin isminede tiklayinda anketimiz ilerlesin dimi yani

bu arada sagolasin führer

iyi olan kazansin diyelim

Fani 06 ve Henna bunu beğendiler.
  5. Alt 12-04-2008, 09:31 #5
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    yabanGülü´isimli üyeden Alıntı
    arkadaslar bildiginiz gibi sohbet bölümümüzde rapper kardesim bir yarisma baslatmisti o yarismanin galiblerini bulmak icin simdi kollari sivamaliyiz.

sizlerden ricamIZ tekrar resimlere dikkatlice bakmaniz ve hangi katilimci kardesimizin resimleri hosunuza gittiyse oy vermeniz.

HADI BUYURUN YARISMA BASLADI (BURADAN RESIMLERE BAKABILISINIZ)

NOT: adi ankette gecmeyen kardeslerimden özür diliyorum ve hakkinizi helal edin diyorum
    (sadece 10 isimli yer oldugu icin fazla resim eklemis kisileri sectim)

tabiki bu yarismadan olan safer82, beyza, selam_la_baslamisti ve magic_24 kardeslerimide unutmamak gerek

selametle

Benim aklimdan cikmis ankette sadece 10 secenek KISMI. Simdi hemen bu kismi 15 yaparak anketide düzenledim.

yabanGülü ve Fani 06 bunu beğendiler.
  6. Alt 12-04-2008, 13:50 #6
    Fani 06 Mesajlar: 794
    yabangülü Ablacım ellerine SAglık cok saolda .! cok büyük bir eksiklik var.! senin isim Yok :-( ya ben göremiyorum yada ankete ismin yok :S

yabanGülü bunu beğendi.
  7. Alt 12-04-2008, 13:55 #7
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    adımı gördüm....teşekkür ederim ama ben yarışmadım ki..kazananlar belli diye şeker kattım biraz

yabanGülü bunu beğendi.
  8. Alt 12-04-2008, 14:10 #8
    Fani 06 Mesajlar: 794
    BeKKe´isimli üyeden Alıntı
    adımı gördüm....teşekkür ederim ama ben yarışmadım ki..kazananlar belli diye şeker kattım biraz

MuhaKeme.net kısa Tanıtım...!

BEkke Kardeşim muhakeme.net bana göre DOsTLar Dİyarı.! BurDA yaptıgın Seye göre İlgi ALmaZsın.! bana GÖre içTEnLigin İçin ALırsın.! ankET olmaNı BEn İSTiyordum VE koymuşlar.!! başarılar...!!!

hocam istedigimiz sorudan başlayabilir miyiz.!!! aCAba:D

yabanGülü ve Henna bunu beğendiler.
  9. Alt 12-04-2008, 14:17 #9
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    Allahım razı olsun..dualarınızı almak en büyük dileğim...onure ettin kardeşim teşekkür ederim...
    güzel bir paylaşımdı ...kararsızım..
    führer'e katılıyorum...

yabanGülü ve Fani 06 bunu beğendiler.
  10. Alt 12-04-2008, 20:06 #10
    sagopa_27´isimli üyeden Alıntı
    yabangülü Ablacım ellerine SAglık cok saolda .! cok büyük bir eksiklik var.! senin isim Yok :-( ya ben göremiyorum yada ankete ismin yok :S

tsk ederim ilgin icin kardesim

konuyu acan ben oldugum icin ismimi ekleme geregi duymadim

ama sagolsun bazi arkadaslar ginede benide söylemisler, hepsinden allah razi olsun

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.