Çevrimdışı oturum açanları görün

Plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var. Plus/tercihler/özelleştir/olay bildirimleri gelen sayfaya ekle dioruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip ileri dioruz. ...

1. Alt 02-28-2008, 22:44 #1
    özlem_34 Mesajlar: 568
    Plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var.

Plus/tercihler/özelleştir/olay bildirimleri

gelen sayfaya ekle dioruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip ileri dioruz.
    gelen sayfada oturum açtı yı seçip devam ediyoruz
    ses ile bilgilendirmenin altındaki olay meydana geldiğinde ses çal kutucuğunu seçiyoruz.
    ve gözat (....) dan desteklenen uzantılara göre bi ses seçiyoruz ve ileri dioruz
    bu bilgilendirme hiçbir zaman sona ermeyecek işaretlioruz

bundan sonra kullanıcı ister çevrimdışı ister çevrimiçi oturum açsın belirlediğiniz ses çalacaktır.

ses çaldığı halde oturum açma bilgisi gelmediyse çevrımdışı girmiştir

N u M a N ve Esmaaa bunu beğendiler.
  2. Alt 02-29-2008, 00:56 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Ne var bu msn'de,anlamadım gitti.Birisi çevrimdışı oturum açıyorsa bu ne kadar önemli,birisi sizi silmişse bu neden bu kadar önemli,birisi sizi engellemişse,yok birisi msn de şöyle yapmışsa yok böyle yapmışsa...
    Çok saçma şeyler,bence artık bunlarla uğraşmak boşuna karınağrısı.Bu msn ide amma gözümüzde büyüttük...

N u M a N, alper, Fani 06 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  3. Alt 02-29-2008, 16:52 #3
    vay vay vay ablamız sıkılmış msn den yaff
    şöle yapalım o zman safinas abla msnle ilgili konu koymayalım buraya yada
    silelim msn paylaşımları adlı alanı üstünede not asalım safinass ablamız sıkıldığı için konular kapatılmıştır

4. Alt 02-29-2008, 16:58 #4
    Özİ$$´isimli üyeden Alıntı
    vay vay vay ablamız sıkılmış msn den yaff
    şöle yapalım o zman safinas abla msnle ilgili konu koymayalım buraya yada
    silelim msn paylaşımları adlı alanı üstünede not asalım safinass ablamız sıkıldığı için konular kapatılmıştır

Vay vay vay,özişş ancak bana sataşacağı zaman yorum yapabiliyor,başka zaman yorum yazdığını görene aşkolsun.Ha bu arada forum ortamında en çok şununla karşılaşır oldum.Bayanların kendi yaşlarını küçük gösterme ve beğendirme gayretleride enteresan bir şekilde özişş junior.

5. Alt 02-29-2008, 18:17 #5
    Yane şöle Bi Mesajlarını Bi Arattırda Bak Kim Kime Sataşıyor bu Haftaki şanslı Benim Bakalım Haftaya Kime Sataşacaksın
    Benden Büyük Olduğun Için Sana Abla Dedim Ablacım Kızma Saygıdan Ama Eğer Zoruna Gidiyorsa Demem Ablacım

6. Alt 02-29-2008, 18:21 #6
    Özİ$$´isimli üyeden Alıntı
    Yane şöle Bi Mesajlarını Bi Arattırda Bak Kim Kime Sataşıyor bu Haftaki şanslı Benim Bakalım Haftaya Kime Sataşacaksın
    Benden Büyük Olduğun Için Sana Abla Dedim Ablacım Kızma Saygıdan Ama Eğer Zoruna Gidiyorsa Demem Ablacım

Asıl siz bir arattırın.Ayrıca ben kimseye yaşımı söylemedim ama sizi mutlu edecekse anneniz yaşında da olurum.Yeterki siz mutlu olun,gerçi bu imkansız.

7. Alt 02-29-2008, 21:12 #7
    Mutlu olmak için nedene ihtiyacım yok.
    Herkesin bildiği gibi msn haberlerini buraya koyuyoruz isteyen okur bilgi edinir isteyen okumaz.Birinin hoşuna giden bişey illaki diğerinin hoşuna gidecek diyede bi kaide yok zaten.
    selametle...

8. Alt 02-29-2008, 21:12 #8
    Tamam keyfinize bakın.Böyle bir foruma gelende kabahat.

9. Alt 02-29-2008, 21:53 #9
    alper Mesajlar: 164
    Çanak Çömlek patladı

alptraum ve ay????? bunu beğendiler.
  10. Alt 02-29-2008, 22:10 #10
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Müslümanlar kardesce gecinsin sözünü müslümanlar birlik olsun sözünü ümmetim ümmetim diye aglayan resulullah su ufacik forumdaki birligimizi görse ne derdi ondan önce Allahu teala görüyor birbirimizi anlayamama gayreti icerisindeyiz nedir bu gayret anlam veremiyorum hepimizde alayci bir tavir var verilen internet gibi bir nimeti birbirimizin hatalarini düzeltmekden cok dahada kirmak icin ugrasiyoruz

Elbetteki hatalarimiz olacak benim olacak safinazin olacak alper in olacak özisin olcak 700 ü geckin üye var illaki hatalarimiz olacak ama biz hatalarimizi düzeltmek icin ugrasmazsak zannedersem amacimiz sadece kalp kirmakdan ileri gitmez

Bir müslümanin müslümana 3 günden fazla küslügü haramdir

Kalp kirmayalim insallah helallik gibi bir mevzu var bunu en ince ayrintisina kadar düsündügümüzde en dikkat etmemiz gereke n halimizden biri oldugunu anlayabiliriz sanirim

Burada gördügüm öziss kardesim yanlis anlamis ve son bir mesaj yazmis ve o mesaji sildik silmemdeki neden arayi bulmak icindi cünkü o da öyle olmadigini farketti

Yani illede hala yok yok deniliyorsa

Varin öyle yok olsun

gizemli, özlem_34, karababa ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.