Neroyla Filmlere Alt Yazı Eklemek, Resimli Anlatım

Neroyla Filmlere Alt Yazı Eklemek Gereken: Bize gereken sadece Neronun en son surumu 7. veya daha üstü ben bu sürümde denedim ama diğer surumde oluyormu bılmıyorum... Eger bılgısayarınızda yoksa Forumda ...

1. Alt 01-24-2008, 01:01 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Neroyla Filmlere Alt Yazı Eklemek Gereken:

Bize gereken sadece Neronun en son surumu 7. veya daha üstü ben bu sürümde denedim ama diğer surumde oluyormu bılmıyorum... Eger bılgısayarınızda yoksa Forumda arama yaparak bulabılırsınız..

Evet baslıyoruz nasıl yapcagımıza...

Simde neroya tıklıyoruz ve Fotograf ve Video bolumunde DVD-Vidoe Filimlerini Nero Digital ™'e Cevir tıklıyoruz.
    İkinci asama; Resimde goruldugu gıbı cıkcak ve gerısı sıze kalmıs..

Ve son Asama: Burda yapcagızda cok basıt sıze ıkı secenek var..
    filmi cevirip Sabit diskinize kaydedersınız yada CD secenegını secıp formatı cevırır cevırmez CD'ye atar. ben kendım sabıt dıskıme kaydettım.. Ve gerısı kolay BURN tusuna basıp beklemek.

2. Alt 03-28-2009, 05:07 #2
    ybalcin Mesajlar: 1
    bndede nero 7 var ama ilk resmde kırmızı ile işaretlediğiniz yer yok o yüzden de yapamadım bnde sadece 'vidyo cd yarat' ve 'super vidyo cd yarat' var. yardım ederseniz sevinirim

3. Alt 05-11-2010, 02:26 #3
    Ziyaretci
    cursecengiz Mesajlar: n/a
    eline saglık kardeş cok güzel bir pro teşekkürler

4. Alt 10-09-2010, 15:06 #4
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    mükemmel anlatım teşekkürler

5. Alt 12-19-2010, 16:46 #5
    Ziyaretci
    yalnız bir sorun var altyazı ayarlarını yaparken altyazıyı secince bazı satırlar iceri aktarılamadı diyo.yeniden kodlama,çakışan zaman kodları içeren altyazıları içeri aktarmayı desteklemiyor.boş satırlarda atlanır diye bi hata alıyorum sorun nerde anlayamadım videonun kare hızını secerken oluyor bu

6. Alt 01-16-2011, 03:32 #6
    Ziyaretci
    Ancak şöyle bir durum var alt yazı eklerseniz menü yaratamıyorsunuz, menü yaratırsanız altyazı sekmesi yok.. Ayrıca menüsüz bir dvd yazdım 5+1 sistemin DVD player'ı okuyamadı..

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.