Crysis film oluyor   Konuyu açan: özlem_34   İlk Mesaj: 03-01-2008 (20:36)   Son Mesaj: 03-01-2008 (22:00)    Cevap: 1    Gösterim: 1168  

03-01-2008

Crysis film oluyor

Crysis film oluyor
    Oyun dünyasında çığır açan Crysis'in sinema filmi çekilecek. Görüşmeler çoktan başladı bile...

Crytek oyun stüdyosunun kurucusu Cevat Yerli, FPS oyunu Crysis'i temel alan bir sinema filminin çekileceğini doğruladı. Şu an için planlamalar yapılıyor, bunlar sene sonuna kadar bitmiş olacak. Yönetmen olarak ise şimdiye kadar beş farklı oyun-film uyarlaması yapmış olan Uwe Boll'ün seçileceği düşünülüyor.

Boll'ün güncel çalışmaları arasında başrolünü Til Schweiger'in oynadığı Far Cry uyarlaması var. Far Cry, Crytek'in ilk göz ağrısıydı.

Uwe Boll film adaptosyonları sebebiyle çok eleştirilen bir yönetmen. Yine bir bilgisayar oyununu temel alan "Alone in the Dark" birçok film eleştirmeni tarafından en kötü Hollywood filmleri arasında sayılıyor. Bu yüzden Boll'un Crysis ile başarıya ulaşacağı ister istemez şüphe uyandırıyor.

Crysis film oluyor Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  03-01-2008, 22:00

Filmide oyun kadar sürükleyici olacağına eminim.
    oyunu türkçesinden oynadım isteyenlerede vermedim. Müthiş küfürler var. Ama sonradan fark ettim ki küfürleri iptal edebiliyorsun:D