Schuster Q7'yi riske etmedi   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 03-07-2011 (10:12)   Son Mesaj: 03-07-2011 (10:12)    Cevap: 0    Gösterim: 548  

  03-07-2011

  Schuster Q7'yi riske etmedi

  Schuster Q7'yi riske etmedi
  Trabzonspor'a karşı Beşiktaş'ın en önemli kozu olarak gösterilen Quaresma, son yapılan çalışmada sakatlandı.

  Kartal'da Q7 şoku!
  Trabzonspor'a karşı Beşiktaş'ın en önemli kozu olarak gösterilen Quaresma, son yapılan çalışmada sakatlandı. Teknik direktör Bernd Schuster de, Portekizli yıldızını riske etmedi.

  Beşiktaş"ta, zorlu Trabzonspor karşılaşması öncesi büyük bir şok yaşandı... Siyah-Beyazlılar"ın, Bordo-Mavililer karşısındaki en önemli kozu olması beklenen Ricardo Quaresma, dünkü maçın kadrosundan çıkarıldı. Portekizli yıldızın takımın sabah saatlerinde yaptığı antrenman sırasında sakatlandığı öğrenildi. Zaten midesinden rahatsız olan Quaresma"nın arka adalesinde sertleşme olduğu ve bunun üzerine de teknik direktör Schuster"in futbolcusunu riske etmeyerek oynatmama karara aldığı bildirildi.

  Maçı locadan izledi

  Bu önemli karşılaşmada takım arkadaşlarını yalnız bırakmak zorunda kalan Q7"nin, bu yüzden moralinin biraz bozulduğu ifade edildi. Sağlık ekibinin hemen tedavisine başladığı Quaresma, dünkü maçı İnönü Stadı"nda izledi. Tecrübeli oyuncu, kapalı tribünde bulunan locadan arkadaşlarını takip ederek, onlara destek verdi.

  Schuster Q7'yi riske etmedi Yorumları