'Kadıköy'e bir tane GS'li gelemez!'   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 12-18-2012 (11:03)   Son Mesaj: 12-18-2012 (11:03)    Cevap: 0    Gösterim: 729  

  12-18-2012

  'Kadıköy'e bir tane GS'li gelemez!'

  'Kadıköy'e bir tane GS'li gelemez!'
  'Kadıköy'e bir tane GS'li gelemez!'

  Spor Toto Süper Lig ikincisi Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, ligin ikinci yarısındaki derbi için şimdiden çok net konuştu.

  Spor Toto Süper Lig ikincisi Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, ligin ikinci yarısındaki derbi için şimdiden çok net konuştu.

  Derbide Galatasaray'a 2-1 mağlup olan Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yıldırım, ligin ikinci yarısında kendi sahalarında oynayacakları derbide bir tane bile Galatasaray taraftarının Şükrü Saracoğlu'na giremeyeceğini ifade etti. Aziz Yıldırım, takımına güvendiğinin de altını çizerken Fenerbahçe taraftarının ikinci yarıdaki derbide gerçek tribün şovunu herkese göstereceklerine inandığını vurguladı.

  İşte Aziz Yıldırım'ın sözleri...

  "Hocamız Sayın Aykut Kocaman'a inanıyorum, güveniyorum. Herkesin de bilmesini isterim ki benim bu takıma inancım tam. Bu sezon şampiyon biz olacağız. Bundan da ismim kadar eminim. Futbolcularımızın kalitesi ve oynadığı futbol, bizi şampiyonluğa götürür."
  "33. Hafta, G.Saray ile Kadıköy'de oynayacağımız maçta bir tek G.Saray taraftarı Şükrü Saracoğlu'na giremez. Çünkü biz deplasman yasağının kalkması için elimizden geleni yaptık, her türlü garantiyi verdik.

  "TARAFTARLARIMIZA KEFİL OLDUM "

  Hatta ben bu yasak kaldırılsaydı, maça gidecek olan F.Bahçe taraftarının nüfus kağıdı fotokopilerini alacaktım. Ayrıca olay çıkarmamaları için taraftardan 'Olay çıkarsa sorumluğu kabul eden' bir belge de alacaktım. Ben F.Bahçe taraftarına kefil oldum ama Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ile Kulüpler Birliği kabul etmesine rağmen G.Saray Kulübü bunu kabul etmedi. Rövanşa biz de kabul etmiyoruz."
  "Galatasaraylılar, koreografi yapmışlar. Esas koreografi nasıl yapılır, 33. haftada Kadıköy'de herkese göstereceğiz

  (akşam)

  *


  'Kadıköy'e bir tane GS'li gelemez!' Yorumları