Sinema
Brüno 2009   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 07-26-2009 (03:53)   Son Mesaj: 10-04-2009 (18:54)    Cevap: 7    Gösterim: 1948  

07-26-2009

Brüno 2009

Yönetmen : Larry Charles Tür : Komedi Ülke : USA Dil : Ingilizce , ALMANCA Gösterim Tarihi: 14 Ağustos 2009 Konusu Borat figürüyle Hıristiyanları, Yahudileri, kadınları, erkekleri ve bütün Kazakistan ...

Film Puani: 0 üye puan vermiştir / 10.00

Yönetmen: Larry Charles
    Tür: Komedi
    Ülke: USA
    Dil: Ingilizce , ALMANCA
    Gösterim Tarihi: 14 Ağustos 2009

Konusu
    Borat figürüyle Hıristiyanları, Yahudileri, kadınları, erkekleri ve bütün Kazakistan halkını rencide ettikten sonra Sacha Baron Cohen yeni filmiyle gene acımasız bir mizah dalgası yaratmaya hazırlanıyor.

Mayıs 2009’da vizyona girmesi planlanan Brüno adlı filmde Avusturyalı modacının maceraları beyazperdeye aktarılacak.

Sacha Baron Cohen, eşcinsel modacı Brüno karakterini ‘Da Ali G Show’ adlı TV programında meşhur edeli 10 yıl oldu. Moda dünyası ve eşcinsellerle ilgili pek çok ‘acımasız’ espriyi bu sefer sinemada izleyeceğiz.

Brüno 2009 Filmiyle ilgili Yorumlar

Permalink - Mesaj no 1  10-03-2009, 01:07

--->: Brüno 2009

burada böyle bi filmin reklamimi yapiliyor??
    sasirdim
    Konu shevval tarafından (10-03-2009 Saat 15:41 ) değiştirilmiştir..

Permalink - Mesaj no 2  10-03-2009, 03:33

Bu bir reklam degildir. Reklam tanittiginiz ya da 2. sahislar arasinda ki ortak alisveris ile yapilan bir anlasmadir. Bu dogrultuda ve izinlerle konulur.

Bu kategori sinema filmlerinin oldugu kategoridir. Bu kadar basit olgularada sasirip " reklam " unsuru niteliginde degerlendirmeniz ASIL beni sasirtti.
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 3  10-03-2009, 14:06

reklam yada baska bisey herneyse
    bu basligin ve üstelik bide bu filmin resmi bu sayfada olmasi saasirtti beni
    bu sadece sinema bölümüne ait bi sinirsizlik mi yoksa diger bölümler icinde gecerlimi ?

Permalink - Mesaj no 4  10-03-2009, 21:49

Sizin sasirmaniz ve bu baslik altinda bu gereksiz mevzuyu devam ettirmemiz dahada sasirtiyor bizleri. Bizleri SINIRSIZLIK ile itham ederken bu filmin icerigini bilen sizin SINIRLARINIZ nerede diye sormazlar mi insana?

Kaldiki bana göre hala herhangi bir problem yok su noktaya kadar. Burada ASIL konusulmasi gereken Borat filmiyle rekorlar kirip ve hemde yalanlar üstüne yalanlarla dalga gecerek milletlerle v.s. ve sonrasi brüno filminin gidisatindaki farklilik ve imdb.com da ki puan dereeclendirmesindeki komik ve garip puani ve Malezyanin bu filmin cok cinsellik icerdigi gerekcesiyle yasaklayip kültürüne sahip cikmasi ve bu iki filmin siyasi acidan degerlendirmeleri gibi gibi gibi elestiriler bu kategoriye uygun olur. Bu bilgileri emin olun gazetelerde bulursunuz cünkü kültürel bir haberdir.

Varsa bir SINIRSIZLIK bunu tam anlamiyla dile getirinki anlayalim yoksa böyle konunun altina hicbir madde göstermeden bizleri SINIRSIZLIKLA itham ederseniz bende SINIRLARI gösteririm

Permalink - Mesaj no 5  10-04-2009, 00:13

filminn icerigini bilmeme gerek yok
    fragmanlari yeterince nasil bi film oldgunu aciklamakta zaten
    bugibi filmler diziler genclerin görüs acisini degistirdigini düsünüyorum
    artik normal olmayan seyler hayatimizda normallesmeye basliyor insanin gözleri cogu seye alisinca normal karsilayabiliyor
    oyüzden bu tür filmlere bazi dizilere tepkiliyim
    böyle ögretici bi site de kendimin eksiklerini tamamlayabildigim yeri geldiginde paylasabildigim bi site buraya eklenen her yaziyi okuyup düzeltip uygunsa bize sundugunuzu uygun degilse silindigini biliyorum evet bunu gördüm ve sasirdim
    daha fazla sizide sasirtmadan lafida uzatmadan
    susuyorum.

Permalink - Mesaj no 6  10-04-2009, 00:34

shevval´isimli üyeden Alıntı
    filminn icerigini bilmeme gerek yok
    fragmanlari yeterince nasil bi film oldgunu aciklamakta zaten
    bugibi filmler diziler genclerin görüs acisini degistirdigini düsünüyorum
    artik normal olmayan seyler hayatimizda normallesmeye basliyor insanin gözleri cogu seye alisinca normal karsilayabiliyor
    oyüzden bu tür filmlere bazi dizilere tepkiliyim
    böyle ögretici bi site de kendimin eksiklerini tamamlayabildigim yeri geldiginde paylasabildigim bi site buraya eklenen her yaziyi okuyup düzeltip uygunsa bize sundugunuzu uygun degilse silindigini biliyorum evet bunu gördüm ve sasirdim
    daha fazla sizide sasirtmadan lafida uzatmadan
    susuyorum.

Yazinizda haklisiniz.

Permalink - Mesaj no 7  10-04-2009, 18:54

İstenilmeyen ir konuyu yoketmenin yada unutturmanın yolu onu tartışmak değil, tam tersine ondan hiç bahsetmemektir. bizler bu konuyu tartışmazsak yarın bu sayfada olmayacaktır...
    mus'ab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) mus'ab