Küsüm Hepinize..

küsüm hepinize...hiç teşekkür eden yok :( küsüm..küsüm işte hepinize......

1. Alt 10-06-2008, 23:25 #1
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    küsüm hepinize...hiç teşekkür eden yok :(

Küsüm Hepinize..

küsüm..küsüm işte hepinize...

alptraum, oguzhan, beyza ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
  2. Alt 10-06-2008, 23:30 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Bize tesekkür e ne gerek varki. Ama eger ailemizden biri her ne sebeple olursa olsun küsecekse hemen onun yarali oldugu yerin tedavisi icin en iyi panzehirleri bulmaya calisiriz.

Küsüm Hepinize..

beyza, yabanGülü ve Henna bunu beğendiler.
  3. Alt 10-06-2008, 23:33 #2
    beyza Mesajlar: 2.053
    Alptrauma katılıyorum..ama hatice bu konuyu espiri olsun diye açmıştır muhakkak

alptraum, yabanGülü ve Henna bunu beğendiler.
  4. Alt 10-06-2008, 23:39 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Olsun küseceklere örnek olur. Küsenler sizde sesli küsün

beyza, yabanGülü ve Henna bunu beğendiler.
  5. Alt 10-06-2008, 23:56 #4
    Ziyaretci
    Küsüm Hepinize..

beyzacım sahiden de birazcık üzüldüm...saolun

beyza bunu beğendi.
  6. Alt 10-06-2008, 23:58 #5
    Ziyaretci
    Küsüm Hepinize..

beyza bunu beğendi.
  7. Alt 10-07-2008, 00:22 #6
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    Istemeden gönlünüzü kirdiysak affola. Ziya Gökalp’ in dediği gibi:’’Göğün güneşi doğunca nasıl gözler nur içinde kalırsa, gönlümüzün güneşi doğunca da kalbimiz vecitlere, meserretlere gark olur’’. Tevazu ve zarafet sahibi sayin haticetül, dilerim gönlünün güneşi yeniden doğar ve o neseli haline yeniden bürünürsün.

alptraum, beyza, yabanGülü ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  8. Alt 10-07-2008, 00:38 #7
    YoK Mesajlar: 49
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Olsun küseceklere örnek olur. Küsenler sizde sesli küsün

Allah Iyiliğinizı Versin. Gece Gece Hiç Gülesim Yoktu Sesli Küsme ha =]

alptraum ve beyza bunu beğendiler.
  9. Alt 10-07-2008, 00:40 #8
    Ziyaretci
    hakikaten kardeşlik hissedilince yağmurlara sevinmek zamanıdır..saolun ...Ya ben aslında O an resimlerindeki acı hayatta sizden ses çıkmayınca üzerime o kara bulutlar geldi bi an..meramım elbette teşekkür değildi..şimdi yeniden bir seherde ümitlendirdiniz...asıl şimdi ben müteşekkirim..

alptraum, beyza ve yabanGülü bunu beğendiler.
  10. Alt 10-07-2008, 00:50 #9
    Ziyaretci
    oguzhan´isimli üyeden Alıntı
    Istemeden gönlünüzü kirdiysak affola. Ziya Gökalp’ in dediği gibi:’’Göğün güneşi doğunca nasıl gözler nur içinde kalırsa, gönlümüzün güneşi doğunca da kalbimiz vecitlere, meserretlere gark olur’’. Tevazu ve zarafet sahibi sayin haticetül, dilerim gönlünün güneşi yeniden doğar ve o neseli haline yeniden bürünürsün.

kardeşlik hisedilmeye başlayınca yağmura sevinme vaktidir..O an resimlerinden sonra sizlerden ses gelmeyince o kara bulutlar üzerimi kapladı bi an..o an..
    ve bende alptraum un dediği gibi sesli küstüm yoksa...yaşlı küsecektim..hz.Ömer efendimiz haykırmıştı hani:"gitme ey yolcu gel otur ağlaşalım..elemin bir yürek karı değil paylaşalım..."
    beni o an da yalnız bırakmadığınız için asıl şimdi ben müteşekkirim..hüzünün nasıl duvarlar kuracağı ve kardeşliğin ne kaleler yıkacağını burda resmettiniz zihnime...nihayetsiz şükürler olsun Rabbime..ümmetime milletime zeval verme
    ...

oguzhan, beyza ve yabanGülü bunu beğendiler.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.