Tsört kampanyasindan aciklama ve adres göndermeleri

Merhaba Muhakeme.Net üyeleri, Sitemizde baslatmis oldugumuz ilk genis kapsamli t-shirt kampanyamizda bekledigimizin üstünde bir talep bulduk. Bu talep 150 yi gecmis vaziyette. Bizler ise bunun en fazla 30 larda olabilecegini ...

1. Alt 05-14-2009, 20:21 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Merhaba Muhakeme.Net üyeleri,

Sitemizde baslatmis oldugumuz ilk genis kapsamli t-shirt kampanyamizda bekledigimizin üstünde bir talep bulduk. Bu talep 150 yi gecmis vaziyette. Bizler ise bunun en fazla 30 larda olabilecegini düsünmüstük ve yanilmisiz. Bazi yanlis anlasilmalari düzeltmek istiyorum. Cogu üyenin yorumlarinda genel olarak sunlar var ;

" Süper reklam olur" - " almak icin vermek te gerekiyor" - "kaliteli olsun"

Öncelikle bu kadar mali masrafi yüksek olan bir kampanyanin cok az kisiye hitap etmesi ve bu ücret ile herhangi bir internet hizmetinde reklam versek yaklasik 15 bin kisiye siteyi tanitabilirdik. Bunu salt bir reklam olarak lütfen düsünmeyin cünki öyle degil. 15 bin kisiye yapilacak reklam mi daha mantikli yoksa 100 kisiye yapilacak reklammi.

Tshirtler ücretsiz olacak fakat Kargo masrafi size ait olacak. Kargo masrafi ise uzakliga göre 4 - 7 tl arasi degisebilir.

Daimi üyelerimiz ve belli bir sürede tanimis oldugumuz üyelerde sadece adres ve isimlerin alinmasi yeterli olacak. Fakat sitede daimi üye olmayan üyelerden bazi isteklerim olacak. Kargoyu yolladiktan sonra geri gelip bizi mali masrafa tabi tutmamasi icin.

Öncelikle yeni üye olmus kisiler dahil bana özel mesaj yollamalari gerekmekte ve bu özel mesajla birlikte tshirt basimi sayisini olusturacagiz. Su anda limit 70 olacaktir. Ve bekleme listesi de olacaktir. Bazi aksiliklerde bekleme listesine girenler tshirt talibi olacaktir. Ya da bu sürecte aktiflikleri ile normal üyeler arasina girip otomatik bekleme listesinden normal listeye gecirilecektir. Tshirt gönderilecek kisilerin sitemizde kullandiklari takma isim ile bir listede belirtilecektir.

Daimi üyelerimizin bana isim - soyisim - kargonun gönderilecegi adresi özel mesaj ile belirtmeleri yeterlidir.

Diger üyelerimizin ise isim - soyisim - T.C. Kimlik no - Tel. Numaralari - kargonun gönderilecegi adres. Bu üyelerimizle kücük bir antlasma teyit edilecektir. Sonrasinda istemiyorum diyip kargoyu geri göndermelerinde bizi mali masrafa sokmamalari icin. Ciddi oldugu icin hakkinizda sonrasinda islem yapilmamasini istiyorsaniz lütfen kurallara riayet edin.

Ilerleyen günlerde liste isimleri baska linkte aciklanacaktir. Lütfen konulari takip ediniz. Ayrica adreslerinizi güvenirlilik acisindan konunun altina degil bana özel mesaj olarak yollayiniz.

Not : Daimi üye olmayanlarin özellikle tc. kimlik no ve tel numaralarini vermeleri gerekmektedir. Aksi takdirde Özel emsajlari kaale alinmayacaktir.

gizemli, kipchak, yabanGülü ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
  2. Alt 05-14-2009, 20:55 #2
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    haydi kolay gelsin...maşallah diyorum ...ne hoş bir emek doğrusu...

husiyin bunu beğendi.
  3. Alt 05-15-2009, 00:34 #3
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Tişört Bedenlerini yazmalarını istememişsin. Heralde öyle bi plan yok. Ama eğer lazım olursa, bir örnek vereyim.
    ...

Bedenler: S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL

Tsört kampanyasindan aciklama ve adres göndermeleri

selametle..

yabanGülü bunu beğendi.
  4. Alt 05-15-2009, 08:11 #4
    Ziyaretci
    abı-hayat Mesajlar: n/a
    maşaallah emeklerinize sağlık harika bir fikir umarım herkes alabilir

5. Alt 05-15-2009, 08:13 #5
    Ziyaretci
    ve sayın adminimiz ben bu katagoride hangi sıralamadayım? daimi mi yoksa belli bir sürede tanımış olduğunuz üye mi?

6. Alt 05-15-2009, 09:46 #6
    **nisa**´isimli üyeden Alıntı
    ve sayın adminimiz ben bu katagoride hangi sıralamadayım? daimi mi yoksa belli bir sürede tanımış olduğunuz üye mi?

Daimi üyedesiniz.

7. Alt 05-15-2009, 10:07 #7
    Ziyaretci
    tşkı edrim beni aranıza aldığınızı bilmek ne güzel allah herkese böylesine güzel bir aile nasip etsin

alptraum bunu beğendi.
  8. Alt 05-15-2009, 10:17 #8
    Bu bir tesadüf degil. Ayni tasavvuftaki ruhlarin daha önceden konusup tanisiyor olmasi gibi düsünün. Belki o zamanlarda bu mevzuyu burdaki insanlar biz konusmustuk ve su anda bulusuyoruz.

9. Alt 05-15-2009, 10:33 #9
    Ziyaretci
    tesadüf diye birşey yoktur. tevafuk olabilir ancak sizleri tanıdığım için çok memnunum.belki şu sıralar böyle bir dostluklara ihtiyacım oldğu için rabbim bu siteyi karşıma çıkardı.herkes nasiplenir inşaallah görüşmek dileğiyle.A.E.O

yabanGülü bunu beğendi.
  10. Alt 05-15-2009, 13:47 #10
    qirve Mesajlar: 2
    Evet üye Daimi Üye mi yoksa Diğer Üye kategorisinde olduğunu nasıl anlayacak ki

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.