Ayın Üyesine Muhakeme.Net'den Kitap hediye

Muhakeme.net Yönetimi olarak okumaya tesvik düsüncesiyle, sitemizde olan aktif üyelerimiz arasindan 1 üye secerek Ayda bir kez kendi adreslerine bir kitap göndermeyi uygun bulduk. Muhakeme.net yönetiminden bir kisi olarak sunu ...

1. Alt 02-24-2009, 16:11 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Muhakeme.net Yönetimi olarak okumaya tesvik düsüncesiyle, sitemizde olan aktif üyelerimiz arasindan 1 üye secerek Ayda bir kez kendi adreslerine bir kitap göndermeyi uygun bulduk.

Muhakeme.net yönetiminden bir kisi olarak sunu söylemek isterim. Yaklasik 1 seneyi geckin bir zamandir faaliyette olan sitemizde en önemle anladigim sudur ki;

vesile edindigimiz her arac helal oldugu müddetce yararli olabildigimiz kadarinca aldigimiz hayr Dualari ile bu güne kadar geldigimizi söylemek isterim. Bu sürekliligin sebebi bu yolda olan istikrarimizin göstergesidir ve en azindan bu durum benim icin böyledir diyebilirim.

Ayin üyesi ile ayrica bir röportaj da yapilacaktir.Su anda belirlenen secilecek olan "Ayın üyesi" üyemizin gerekliliklerini belirli maddeler altinda siralayalim.

1- 1 ay icindeki siteye acmis oldugu konulardan degerlendirilecektir.

2- 1 ay icinde sitedeki konulara yanit vermesinden degerlendirilecektir.

3- 1 ay icinde acmis oldugu konulardaki cevap sayisina göre degerlendirilecektir.

4- 1 ay icinde acmis oldugu konularin görüntülenme oranina göre degerlendirilecektir.

5- 1 ay icinde acmis oldugu konularin ve konulara yazmis oldugu cevaplarin diger üyeler tarafindan degerlendirilmis olup olmamasi ve o mesaj üzerinden rep puani(Bilmeyenler icin tikla)
    alip almamis olmasina göre degerlendirilecektir.

6- Bir üye iki kez ardarda Ayin üyesi secilemeyecektir. Ücüncü aya secilme hakki dogacaktir.

Not: Ayin üyesi secimi yönetim tarafindan en gec 3 is gününde belirlenip ilk hafta icerisinde röportaj yapilir. Kitap teslimat süresi en gec 2 hafta icinde belirlenen adrese gönderilir ve yapilacak Kargo ile teslimatta herhangi bir yanlislik olmasi ihtimali ile de ALICI hic bir sekilde Kargoyada ücret vermeyecektir. Tüm ücretler Muhakeme.net sitesine aittir.

Belirlenecek olan AYIN ÜYESi 01.03.2009 tarihi ile baslama tarihi olacak ve ilk AYIN ÜYESi 01.04.2009 tarihinde seciliyor olacak.

Muhakeme.Net Yönetimi

oguzhan, gizemli, kipchak ve 8 diğerleri bunu beğendiler..
  2. Alt 02-24-2009, 17:13 #2
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    hadi bakalım hediyesini alan ilk üye kim olacak

^KaRameL^ bunu beğendi.
  3. Alt 02-24-2009, 17:19 #3
    O üye olmak isterdim acikcasi ama nafile

4. Alt 02-24-2009, 17:19 #4
    Fani 06 Mesajlar: 794
    hayırlı olsun

5. Alt 02-24-2009, 19:30 #5
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Hayırlı Olsun. Ben şimdiden şampiyonu tahmin ediyorum

selametle..

6. Alt 02-24-2009, 20:19 #6
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    hadi kolay gelsin simdiden hayirli ugurlu olsun eee budaa Muhakeme.net´in üyelerine verdigi önemi gösteriyor, emege saygi ve tesekkür bir anlamda

7. Alt 02-24-2009, 20:29 #7
    el_feta Mesajlar: 1.168
    mmm.. bu sitenin büyüdüğünün göstergesi galiba...
    hadi hayırlısı bakalım...
    Kitap belirleme yüksek kuruluna girmek istiyorum

8. Alt 02-24-2009, 20:43 #8
    el_feta´isimli üyeden Alıntı
    mmm.. bu sitenin büyüdüğünün göstergesi galiba...
    hadi hayırlısı bakalım...
    Kitap belirleme yüksek kuruluna girmek istiyorum

Pekala o zaman gelince bu isteginizi hatirlatacagiz

9. Alt 02-24-2009, 21:23 #9
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    ikinci el kitap okunur .....

razıyız...

Konu Henna tarafından (02-24-2009 Saat 21:25 ) değiştirilmiştir.
    yabanGülü ve el_feta bunu beğendiler.
  10. Alt 02-24-2009, 21:43 #10
    Yok kitaplarimiz ikinci el olmayacak

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.