Resim - Fotograf galerisi ve yeni editör

Forumumuza yeni bir fotograf galerisi entegre etmis bulunmaktayiz. Sizlerinde katilimda bulunabileceginiz bu galeride bir de yeni görevli olarak editör kategorisinde [MENTION=30401]TuTSaK[/MENTION] arkadasimiz bulunmaktadir. Kendisine görevinin hayirli olmasini temenni ediyorum ve ...

1. Alt 12-14-2012, 22:27 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Forumumuza yeni bir fotograf galerisi entegre etmis bulunmaktayiz. Sizlerinde katilimda bulunabileceginiz bu galeride bir de yeni görevli olarak editör kategorisinde [MENTION=30401]TuTSaK[/MENTION] arkadasimiz bulunmaktadir.

Kendisine görevinin hayirli olmasini temenni ediyorum ve hosgeldin diyorum.

Galerimiz kendisinin yogun istegi ( cabuk cabuk ) sebebiyle görüntü ve foruma full entegre kismiyla cok ilgilenemedim. Kisa sürec icerisinde kendisinde bol katkilariyla cok güzel olacagina inaniyorum.

Demo : Galeri

2. Alt 12-14-2012, 22:31 #2
    TuTSaK Mesajlar: 2
    Teşekkür ederim öncelikle. Bana olan güveniniz içinde teşekkürler. Kısa zaman da çok çoooook fotoğraf ekleyeceğim ve güveninizi boşa çıkarmıycam.

3. Alt 12-14-2012, 22:32 #3
    TuTSaK Mesajlar: 2
    Teşekkür ederim öncelikle. Bana olan güveniniz içinde teşekkürler. Kısa zaman da çok çoooook fotoğraf ekleyeceğim ve güveninizi boşa çıkarmıycam.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.