Bayanlarin Erkeklerden Ricasidir..

sadece alptraumun konusunu okuyunca, bende bunu ekleyebilirim dedim, maksat biraz espri olsun. cevap gibi olmus ama galiba neyse tskler yorum icin. selametle...

1. Alt 06-04-2009, 01:37 #11
    beyazgul Mesajlar: 31
    sadece alptraumun konusunu okuyunca, bende bunu ekleyebilirim dedim, maksat biraz espri olsun. cevap gibi olmus ama galiba neyse tskler yorum icin.

selametle

2. Alt 06-15-2009, 20:48 #12
    altun Mesajlar: 885
    emeğinize sağlık hepsi çok doğru ama aşagıdaki cümle alkışlanır
    ''- Kendi anlayışsızlığınızı örtbas etmek için kadınların anlaşılmaz olduğu
    masalını dünyaya yaymayın. Zorlayın biraz kendinizi anlarsınız.''

shevval ve beyazgul bunu beğendiler.
  3. Alt 07-07-2011, 11:24 #13
    pınaran Mesajlar: 314
    Alıntı:
    - Bizsiz yapamadığınız gerçeğini kabul edin.

- Hiçbir şey istemememizi istemeyin.

- Maçların 90 dakikadan 24 saate çıkarılması gibi komik talepleriniz olmasın.

- Kendi anlayışsızlığınızı örtbas etmek için kadınların anlaşılmaz olduğu masalını dünyaya yaymayın. Zorlayın biraz kendinizi anlarsınız.

- Bir kadınla sonuca varmak için aşılması zorunlu olan merhalelerin hiç olmamasını isteyip, sizi zorlamayan kadınlardan da kolay, basit gibi sıfatlarla bahsetmeyin, ne istediğinizi bilin.

beğendim..

4. Alt 07-07-2011, 13:53 #14
    candanag Mesajlar: 302
    feministvari söylemle "bayan" değil "kadın" olarak nitelendirilmek istenmeleri. Ayrıca rica emirle ilişkili bir kavram olduğu için özünde, bir er kişi olarak bu başlığı kabullenemem, tez siline...

5. Alt 07-07-2011, 13:56 #15
    reklamzede Mesajlar: 39
    candanag´isimli üyeden Alıntı
    feministvari söylemle "bayan" değil "kadın" olarak nitelendirilmek istenmeleri. Ayrıca rica emirle ilişkili bir kavram olduğu için özünde, bir er kişi olarak bu başlığı kabullenemem, tez siline...

Aaa siz erkek misiniz? Ben sizin yazılarınızı takip ederdim de bayan sanıyordum:d
    Algıda seçicilik herhalde cananag diye okurmuşum.Şimdi dikkat ettim Candanag mış

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.