artik ben bu habere PES derim (önce yuh yani )   Konuyu açan: yabanGülü   İlk Mesaj: 02-11-2009 (00:32)   Son Mesaj: 02-11-2009 (00:33)    Cevap: 1    Gösterim: 917  

02-11-2009

artik ben bu habere PES derim (önce yuh yani )

ABD'de bir köpeğe tecavüz edip öldüren üniversite öğrencisi Türk tutuklandı.
    ABD'nin Kansas eyaletine bağlı Lawrence kasabasında yaşayan üniversite öğrencisi bir Türk genci, bir köpeğe tecavüz edip işkenceyle öldürdüğü iddiasıyla tutuklandı.

Kansas Üniversitesi Fizik Bölümü ikinci sınıf öğrencisi olan 20 yaşındaki C.B.'nin, benzer bir suçtan geçtiğimiz ağustos ayında da gözaltına alındığı belirlendi.

Chicago Tribune gazetesinin haberine göre, öğrenci vizesiyle ABD'de bulunan ve ailesi İstanbul'da yaşayan C.B. ile ilgili olay, Türk öğrencinin Lawrence kasabasındaki dairesinde yapılan onarım sırasında ortaya çıktı.

Apartmanda onarım yapan işçiler, gencin dairesindeki kan lekelerini görünce polise haber verdi.

Olay yerinde araştırma yapan polis, binanın hemen arkasında işkenceden kanlar içinde kalmış bir köpek ölüsü buldu.

Gazeteye göre, gencin eve gelmesini bekleyen polis, Türk öğrenciyi sorgulayınca gerçek ortaya çıktı.

Lawrence polis sözcüsü Bill Corr'un açıklamasına göre, C.B. köpeğe tecavüz edip uzun süre işkence yaptıktan sonra hayvanı öldürüp arka bahçeye attığını itiraf etti.

Bu arada sabıka kayıtlarını inceleyen polis, gencin 16 Ağustos 2008'de de hayvanlara işkence yapmaktan gözaltına alındığını ortaya çıkardı.

Douglas County Hapisanesi'ne konulan C.B., “hayvanlara işkence ve tecavüz" suçlamasıyla geçtiğimiz cuma günü çıkarıldığı mahkemede 12 bin dolar kefaletle serbest bırakıldı, ancak yurtdışına çıkışı yasaklandı.

Hakim ayrıca C.B.'ye hayvanlara yaklaşmama şartı koydu.

artik ben bu habere PES derim (önce yuh yani ) Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  02-11-2009, 00:33

--->: artik ben bu habere PES derim (önce yuh yani )

arkadaslar kusura bakmayin baslikda kendimi tutamadim bu haberi okuyunca sinirlendim o yüzden yuh felan dedim
    yabanGülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) yabanGülü