http wwwmuhakemenet forum yazili ve gorsel anlatimlar 101933 resimli anlatim gt bilgisayari cd dvd den baslatmakhtml-Resimli anlatım > Bilgisayarı CD/DVD'den Başlatmak

http wwwmuhakemenet forum yazili ve gorsel anlatimlar 101933 resimli anlatim gt bilgisayari cd dvd den baslatmakhtml-Resimli anlatım > Bilgisayarı CD/DVD'den Başlatmak konusunun etiketlenmis sayfasi

* Resimli anlatım > Bilgisayarı CD/DVD'den Başlatmak
İşletim sisteminizi baştan kurmak, onarmak ya da verilerinizi kurtarmak gibi durumlar söz konusu olduğunda bilgisayarınızı CD yada DVD sürücüden başlatmanız gerekir.Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız cevabı burada Tarihçe CD-ROM sürücülerin yaygınlaştığı 1990'lı yılların ortalarına kadar, disket sürücüler popüler bir şekilde kullanılmış, hemen her tür veriyi saklamak ve taşımak için en pratik...
DEVAMINI OKUMAK icin TIKLAYIN

Benzeyen Konular

* SMF forum kurulumu (Resimli Anlatim)
Dosyalari ftp aracimizla hepsini attikdan sonra sitemizin adresini yaziyoruz ve kuruluma basliyoruz Şimdi yapmamız gereken ister bir klasör oluşturun ister oluşturmadan direk atın.Mesela ben içine forum diye bir klasör oluşturdum ve forumu buranın içine kurdum. Önce kurulum dosyalarımızı atıyoruz.Kurulum dosyalarımız yüklendikten sonra türkçe dil paketimizi açıyoruz içinde Themes adlı bir...

* Visual Basic Professionel Gorsel Anlatım
Link ve Resimleri Yalnizca üyeler görebilir CD 1 Visual Basic Professionel Gorsel Anlatım Link ve Resimleri Yalnizca üyeler görebilir ar Link ve Resimleri Yalnizca üyeler görebilir ar Link ve Resimleri Yalnizca üyeler...

*
Ad-Aware Resimli Anlatım
Alıntıdır... Internete dolasirken cestili sitelerden downloadlardan Bilgisayariniza kücük programlar giriyor onlara karsi korunmak icin size Ad-Aware sunuyorum. aÅŸagıdaki dosyayı bilgisayarınıza indirin Link ve Resimleri Yalnizca üyeler görebilir Indirdikden sonra programin üstüne tiklayin Link ve...

*
AutoRun Typhoon III 3.2.4 Görsel Anlatım
Link ve Resimleri Yalnizca üyeler görebilir YoÄŸun istek üzerine BURADA linkli konunun görsel anlatımıdır. Link ve Resimleri Yalnizca üyeler görebilir Alintidir

Resimli anlatım > Bilgisayarı CD/DVD'den Başlatmak ile alakalı diğer sayfalar

Bilgisayarın CD'den BaÅŸlatılması (Boot) (Resimli Anlatım ... www.siberhoca.com/bilgisayarin-cdden-baslatilmasiboot-resimli-anlat...Önbellek - Benzer
Bilmeyenler için Bilgisayarı CD/DVD'den BaÅŸlatmak (Resimli anlatım) www.wardom.com.tr › ... › Programlar › Resimli Program AnlatımlarıÖnbellek
Türkçe windows xp kurulumu (resimli anlatım) - BÄ°LİŞİM ve ... www.teknorehberi.com/haber_detay.asp?haberID=1703Önbellek - Benzer
Windows 7 Kurulum & Format Atma Resimli Anlatım www.besthile.com/bilgisayar.../293-windows-7-kurulum-format-atm...Önbellek
bilgisayarı cd den baÅŸlatma www.yeniforumuz.biz/showthread.php?...bilgisayarı-cd-den-baÅŸlatm...Önbellek - Benzer

"Resimli anlatım > Bilgisayarı CD/DVD'den Başlatmak" Konusuna Yorum Yapın:

Ä°sminiz
Ä°sminiz:

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.

Konuyla ilgili yorumunuzu buradan yapabilirsiniz.