http wwwmuhakemenet forum yazili ve gorsel anlatimlar 101933 resimli anlatim gt bilgisayari cd dvd den baslatmakhtml-Resimli anlatım > Bilgisayarı CD/DVD'den Başlatmak

http wwwmuhakemenet forum yazili ve gorsel anlatimlar 101933 resimli anlatim gt bilgisayari cd dvd den baslatmakhtml-Resimli anlatım > Bilgisayarı CD/DVD'den Başlatmak konusunun etiketlenmis sayfasi

* Resimli anlatım > Bilgisayarı CD/DVD'den Başlatmak
İşletim sisteminizi baştan kurmak, onarmak ya da verilerinizi kurtarmak gibi durumlar söz konusu olduğunda bilgisayarınızı CD yada DVD sürücüden başlatmanız gerekir.Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız cevabı burada Tarihçe CD-ROM sürücülerin yaygınlaştığı 1990'lı yılların ortalarına kadar, disket sürücüler popüler bir şekilde kullanılmış, hemen her tür veriyi saklamak ve taşımak için en pratik...
DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Benzeyen Konular

* Vbulletin kurulumu (Resimli anlatim)
Simdi elinizde bir vbulletin var ve forum seklinde kurmak istiyorsunuz yapilacak ilk islem kendinize bir tane veritabani olusturmakdir cpanelden mysql a girip olusturuyorsunuz plesk den ise veritabanlarina girip olusturuyorsunuz onun icin eger database(veritabani)acamayan arkadaslar olursa bilhassa onlarida resimli olarak anlatabiliriz Evet database(veritabanimizi)actik burada database...

* Joomla Kurulumu(Resimli Anlatim)
joomla kurulum paketini yani indirmiş olduğumuz zipli dosyayı bilgisayarımızda açıyoruz. Daha sonra herhangi bir ftp programı ile sitemize bağlanarak açmış olduğumuz dosyaları sunucumuza yüklüyoruz, yükleme işlemi bittikten sonra web sitemize bağlanıyoruz (Link ve Resimleri Yalnızca üyeler görebilir ) . Eğer sunucuya dosyaları doğru bir şekilde yüklemiş...

* SMF forum kurulumu (Resimli Anlatim)
Dosyalari ftp aracimizla hepsini attikdan sonra sitemizin adresini yaziyoruz ve kuruluma basliyoruz Şimdi yapmamız gereken ister bir klasör oluşturun ister oluşturmadan direk atın.Mesela ben içine forum diye bir klasör oluşturdum ve forumu buranın içine kurdum. Önce kurulum dosyalarımızı atıyoruz.Kurulum dosyalarımız yüklendikten sonra türkçe dil paketimizi açıyoruz içinde Themes adlı bir...

* Rapidshareden dosya indirmek(Resimli anlatim)
Link ve Resimleri Yalnızca üyeler görebilir Link ve Resimleri Yalnızca üyeler görebilir Link ve Resimleri Yalnızca üyeler görebilir Link ve Resimleri Yalnızca üyeler görebilir
*
Rapidshare'ye dosya yüklemek(RESIMLI ANLATIM)
Link ve Resimleri Yalnızca üyeler görebilir 'a tıklıyoruz.açılan sayfa Link ve Resimleri Yalnızca üyeler görebilir seç(durchsuchen) butonuna tıklayarak bilgisayarımızdaki dosyayı seçiyoruz ve upload butonuna basıyoruz. Link ve Resimleri Yalnızca üyeler...

Resimli anlatım > Bilgisayarı CD/DVD'den Başlatmak ile alakalı diğer sayfalar

Bilgisayarın CD'den Başlatılması (Boot) (Resimli Anlatım ... www.siberhoca.com/bilgisayarin-cdden-baslatilmasiboot-resimli-anlat...Önbellek - Benzer
Bilmeyenler için Bilgisayarı CD/DVD'den Başlatmak (Resimli anlatım) www.wardom.com.tr › ... › Programlar › Resimli Program AnlatımlarıÖnbellek
Türkçe windows xp kurulumu (resimli anlatım) - BİLİŞİM ve ... www.teknorehberi.com/haber_detay.asp?haberID=1703Önbellek - Benzer
Windows 7 Kurulum & Format Atma Resimli Anlatım www.besthile.com/bilgisayar.../293-windows-7-kurulum-format-atm...Önbellek
bilgisayarı cd den başlatma www.yeniforumuz.biz/showthread.php?...bilgisayarı-cd-den-başlatm...Önbellek - Benzer

"Resimli anlatım > Bilgisayarı CD/DVD'den Başlatmak" Konusuna Yorum Yapın:

İsminiz
İsminiz:
Human Verification
Konuyla ilgili yorumunuzu buradan yapabilirsiniz.