http wwwmuhakemenet forum grammatik dilbilgisi 108873 praepositionen mit akkusativ i hali gerektiren edatlar detayli anlatimhtml-Präpositionen mit Akkusativ -i hali gerektiren edatlar (DETAYLI ANLATIM)

http wwwmuhakemenet forum grammatik dilbilgisi 108873 praepositionen mit akkusativ i hali gerektiren edatlar detayli anlatimhtml-Präpositionen mit Akkusativ -i hali gerektiren edatlar (DETAYLI ANLATIM) konusunun etiketlenmis sayfasi

* Präpositionen mit Akkusativ -i hali gerektiren edatlar (DETAYLI ANLATIM)
PRÄPOSITIONEN MIT DEM AKKUSATIV i-haliyle birlikte kullanilan edatlar Bu edatlardan sonra gelen isin veya zamirler mutlaka -i halinde bulunur. durch-icinden gecerek, arasinda durch den Wald-ormanin icinden, arasindan orman-der Wald--> i hali: den Wald
DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Benzeyen Konular

* Cyb - Advanced Forum Statistics 5.1 - Gelişmiş Forum İstatistikleri
Cyb - Advanced Forum Statistics 5.1 Link ve Resimleri Yalnızca üyeler görebilir Gelişmiş İstatistikler; Herhangi bir template editlemenize gerek yoktur.. Info: Forum Statistics for: -Latest Forum News

* Grammatik - Dilbilgisi 1 adında yeni sorular oluşturulmuştur.
Grammatik - Dilbilgisi 1 .... Yeni sorularla bilginizi sınıyoruz. Kuralları yarışmaya girmeden önce belirtilmiş olsa da zamana karşı yarıştığınızı unutmayın. Herhangi bir sorunuz ya da cevabınız olursa lütfen Bilgi yarışmamızdaki cevaplama yerinden cevaplayın. Yarışmamızın linki : Grammatik - Dilbilgisi 1! Şimdiden başarılar

* Präpositionen mit Dativ- -e hali gerektiren edatlar (DETAYLI ANLATIM)
E HALIYLE BIRLIKTE KULLANILAN EDATLAR AUS 1. Bu edat kapali bir mekandan veya esit seylerin ortasindan disari dogru yapilan bir hareketi dile geitrir ve Türkceye bulundugu isme eklenen "-den,-dan" takilariyla cevrilir. örnek: Ayse kommt aus dem Zimmer. Ayse odaDAN geliyor(cikiyor)

* Präpositionen mit Akkusativ und Dativ (DETAYLI ANLATIM)
DATIV (E Hali) ve AKKUSATIV (I-Hali) ile BIRLIKTE KULLANILAN EDATLAR an-yaninda, yanina hinter-arkasinda, arkasina neben-yaninda, yanina unter-altinda, altina

Präpositionen mit Akkusativ -i hali gerektiren edatlar (DETAYLI ANLATIM) ile alakalı diğer sayfalar

"Präpositionen mit Akkusativ -i hali gerektiren edatlar (DETAYLI ANLATIM)" Konusuna Yorum Yapın:

İsminiz
İsminiz:
Human Verification
Konuyla ilgili yorumunuzu buradan yapabilirsiniz.