500 liraya 100 hayvan-KAC HAYVAN ALIRsiniz???

500 liraya 100 hayvan-KAC HAYVAN ALIRsiniz??? konusunun etiketlenmis sayfasi

* KAC HAYVAN ALIRsiniz???
500 TL'lenIZ VAR 100 ADET HAYVAN ALACAKSINIZ Ä°NEK : 50 TL KOYUN :10 TL TAVUK :1 TL
DEVAMINI OKUMAK icin TIKLAYIN

Benzeyen Konular

* 950 Liraya klip çekilir mi muhabbeti
950 liraya klip çeken İlyas Özdemir, bu hafta Masaüstü'nde işin sırrını anlatacak.... Programın diğer konuğu ise ses getiren eseriyle Yayın Koordinatörümüz Yaşar İliksiz... Ekranların hoş muhabbet programlarından Masaüstü'nde bu hafta 950 liraya klip çeken İlyas Özdemir konuk olacak. Sunucu Salih Zengin'in rol aldığı özel bir türkü klibini de ekrana taşıyacak programda ayrıca gazeteci...

* Ege Palas 19 milyon 500 bin liraya satıldı
İzmir'in en büyük otelleri arasında yer alan Ege Palas Oteli, İzmir 3. İcra Müdürlüğü'nde yapılan ihalede 19 milyon 500 bin liraya Ankara merkezli Açılım İnşaat Ticaret Sanayi Limited Şirketi'nin oldu. Mazhar Zorlu Holding bünyesindeki Ege Plast ve Ege Yıldız şirketlerinin İş Bankası'na olan 10 milyon liralık borcuna karşılık ipotek verilen Ege Palas Oteli, borçların ödenmemesi nedeniyle...

* Turkcell'den 2 liraya müzik albümü
Turkcell'in dijital müzik platformu gnçPlay üyelerinin artık piyasada 15-20 liraya satılan albümlere, 2 liraya sahip olabildikleri, dilediÄŸi albümü cebine, MP3 çalarına taşıyabildikleri duyuruldu. Turkcell'den yapılan açıklamada, Türkiye'nin sosyal müzik platformu Link ve Resimleri Yalnizca üyeler görebilir üyesi olan Turkcell'lilerin artık...

* Çin susamı 4 simidi 1 liraya sattırıyor
İstanbul'da 100 gramı 1 lira, Bursa'da 75 kuruş ve Ankara'da 60 kuruşa satılan simit, merdiven altında, çeşitli yöntemlerle daha ucuza, sağlıksız üretilebiliyor. Kayıtlı üretim yapan yerler ve satanlara göre, İstanbul'da 100 gram taze simit 1 lira, Bursa'da 75 kuruş ve Ankara'da ise 60 kuruştan alınabiliyor. Tüketimin fazla olduğu büyük şehirlerde tazesinin üçünü hatta dördünü 1 liradan...

* Kasımpaşa'dan 2 liraya bilet!
Deplasmanda ligin dişli ekiplerinden Kardemir Karabükspor'u mağlup ederek ligde kalma yolunda ümitlenen Kasımpaşa, taraftarlarını hafta sonunda iç sahada oynayacakları Ankaragücü maçına daha fazla çekebilmek için bilet fiyatlarını 2 lira olarak belirledi. Kasımpaşa ve Ankaragücü taraftarları, 19 Şubat Cumartesi saat 14.00'de Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynanacak karşılaşmayı 2 liraya...

KAC HAYVAN ALIRsiniz??? ile alakalı diğer sayfalar

Zeka Soruları, Zeka Oyunları: 500 liraya bu hayvanları nasıl alırsınız? zekasorulari.blogspot.com/.../500-liraya-bu-hayvanlar-nasl-alrsnz.ht...Önbellek
Matematik web.deu.edu.tr/mate-matik/m8_b4.htmlÖnbellek - Benzer
Faizsiz Hayvancılık Kredisi 2012 www.zahit.com/faizsiz-hayvancilik-kredisi-2012/Önbellek
YARINKÄ° YAZILIDAN KAÇ ALIRIM TAHMÄ°N forum.donanimhaber.com › [Konu Dışı / Off Topic] › Konu DışıÖnbellek

Yorumlar:

yabanGülü: Maksimum mu 500 tl olacak yoksa 450 de olabilir mi? Bu arada ben ytl ile tl arasindaki farki cok bilmiyorum soruda bir tl ile soruluyor bir de ytl ile??? bütün parani harcamalisin. düzelttim yazi yanlisi olmus - 05-08-2011 21:42

pınaran: İNEK : 50 TL KOYUN :10 TL TAVUK :1 TL ALDIGINIZ HAYVAN SAYISI 100 ADET OLCAK HARCADIGINIZ PARA 500 TL OLCAK - 07-07-2011 10:59

alptraum: Maksimum mu 500 tl olacak yoksa 450 de olabilir mi? Bu arada ben ytl ile tl arasindaki farki cok bilmiyorum soruda bir tl ile soruluyor bir de ytl ile??? - 05-08-2011 21:14

"KAC HAYVAN ALIRsiniz???" Konusuna Yorum Yapın:

Ä°sminiz
Ä°sminiz:

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.

Konuyla ilgili yorumunuzu buradan yapabilirsiniz.