Cocugunuzun ismi, esinizin sevgilisinin ismi ...

Bir kızınız/Oglunuz oldu. İsmini Beyiniz/haniminiz önerdi, siz de kabul ettiniz. Yıllar sonra ögrendiniz ki, bu isim esinizin eski sevgilisinin ismiymis. Neler olur? Benzer Konular en güzel kız ismi... Allah'ın 99 ...

?

Cocugunuz ismi esinizin eski sevgilisinin ismi, ne yapardiniz?

1. Alt 12-25-2010, 00:24 #1
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    Bir kızınız/Oglunuz oldu. İsmini Beyiniz/haniminiz önerdi, siz de kabul ettiniz. Yıllar sonra ögrendiniz ki, bu isim esinizin eski sevgilisinin ismiymis. Neler olur?

2. Alt 12-25-2010, 00:33 #2
    Ben eski sevgilisinin isminin oldugunu ögrendigimi söylerdim ve asla lafini bile etmezdim. Ve hic kiskanmadigimi ve zaten bu ismi benimde begendigim icin cocuguma takildigini belli ederdim. Ben begenmesem zaten ismi bu olmazdi derdim. :-)

3. Alt 07-03-2011, 20:37 #3
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Babam ben doğduğumda adımı Elif koymak istemiş ama annem belki de eski sevgilisinin ismidir diye bırakmamış.Adımı Safinaz koymuşlar

yabanGülü ve sevilay sevil bunu beğendiler.
  4. Alt 07-03-2011, 21:08 #4
    pınaran Mesajlar: 314
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Babam ben doğduğumda adımı Elif koymak istemiş ama annem belki de eski sevgilisinin ismidir diye bırakmamış.Adımı Safinaz koymuşlar

annen şüphelenmekte haklı olabilir, arkadaşımın babası arkadaşıma ismini verdiğinde annesinin haberi yokmuş ama eski ilişkisinin adı olduğunu kız 2 yaşına gelince anlamış, 1 sene sonra oğulları olmuş, annesi de oğluna kendi eski ilişkisinin ismini vermiş.. babası tabii durumu o sıralarda çakmıyor.. halbuki bilmiyor kadınların intikamı acı olur 2-3 sene sonra da babası öğreniyor işin iç yüzünü.. tabi yapacak bir şey yok.. çocukların isimlerini her ağızlarına alışlarında eskileri yâd etmişler..

yabanGülü bunu beğendi.
  5. Alt 07-03-2011, 22:09 #5
    iste kadinin intikami diye buna derim hahaha

6. Alt 01-10-2012, 21:18 #6
    kiesto_afri Mesajlar: 9
    Böyle bir sey olamaz cocugumun ismini ben koyarim ,,

isimler şimdiden belirli erkek olursa ümit kız olursa selin

yabanGülü bunu beğendi.
  7. Alt 05-14-2012, 13:33 #7
    kiesto_afri´isimli üyeden Alıntı
    Böyle bir sey olamaz cocugumun ismini ben koyarim ,,

isimler şimdiden belirli erkek olursa ümit kız olursa selin

allah gönlüne göre versin kardesim

8. Alt 08-03-2012, 15:18 #8
    sevilay sevil Mesajlar: 247
    ben söyle yapardım eğer öğrenirsem sadece madem geçmiş geçmişte kalmadı niye benimle evlendin derdim onunla evlenip öyle isim koysaydın der giderdim.

9. Alt 11-12-2012, 21:19 #9
    alper Mesajlar: 164
    yıkıcı...
    Mesaj mobil cihaz üzerinden gönderilmistir

10. Alt 11-13-2012, 08:51 #10
    rabiaD Mesajlar: 95
    yok yaa olur mu isim yüzünden bırakılır mı? ne yaparsın geçmiş geçmişte kalır ama acısıyla yaşarsın

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.