Üyelik sonrasi site hakkindaki düsünceleriniz

Her ne kadar bilgi paylasiminda ilim isteyen kardeslerimize üyelik gerektirmeyen bir sistem icinde forum hazirladiysak ta, Üye olup bizlerle paylasim yapan veyahut farkli aktivitelerden yararlanmak isteyen kardeslerimiz icin, dogru bir ...

?

Üyelik sonrasi site hakkindaki düsünceleriniz...

1. Alt 10-23-2008, 00:32 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Her ne kadar bilgi paylasiminda ilim isteyen kardeslerimize üyelik gerektirmeyen bir sistem icinde forum hazirladiysak ta, Üye olup bizlerle paylasim yapan veyahut farkli aktivitelerden yararlanmak isteyen kardeslerimiz icin, dogru bir soru olabilir.

O halde buyrun ankete

yabanGülü ve dilo?um bunu beğendiler.
  2. Alt 10-23-2008, 00:38 #2
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    ben zaten bilgisayar başındaydım yani site benim üstüme kuruldu
    kısacası mutluyum burada olmaktan

3. Alt 10-24-2008, 23:56 #3
    kutupyıldızı Mesajlar: 174
    nötr..

4. Alt 10-25-2008, 00:01 #4
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    kolay soru...

memnun.....üye

5. Alt 10-25-2008, 00:12 #5
    kutupyıldızı´isimli üyeden Alıntı
    nötr..

Bu söylediginizden eminmisiniz?

Herhangi bir duruma karsi, ya da olusuma karsi nötr olmanin imkani yoktur. Cünkü aldiginiz tavir dahi nötr olarak tecelli etmez kimsenin gözünde

Cevap vermek zorunda degilsiniz

Konu alptraum tarafından (10-25-2008 Saat 01:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: Hosuma gitmedigi icin degistirdim.
  6. Alt 10-25-2008, 01:36 #6
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    Siteden korkmaya basladim beni baya bir bagladi kendine

Henna bunu beğendi.
  7. Alt 10-25-2008, 02:17 #7
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Proton..

selametle..

Henna bunu beğendi.
  8. Alt 10-25-2008, 20:38 #8
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    bende buraya üye oldugum icin mutluyum, ve gün gectikce yükselmesini görmek beni dahada sevindiriyor.

artik tiryakisi vede rüyamizda bile adini sayiklar olduk

9. Alt 10-26-2008, 10:15 #9
    kutupyıldızı Mesajlar: 174
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Bu söylediginizden eminmisiniz?

Herhangi bir duruma karsi, ya da olusuma karsi nötr olmanin imkani yoktur. Cünkü aldiginiz tavir dahi nötr olarak tecelli etmez kimsenin gözünde

Cevap vermek zorunda degilsiniz

Söylediğimden emin olmasam "nötr"şeklinde bir cevap vermezdim.Bir insan emin olmadığı durumlarda ne diyebilir ki?Sorunuz gayet açık "Sitemizden memnun musunuz?" Ben de bazı şeylerin tam olarak kafamda oturmadığına inandığımdan dolayı "nötr"dedim..

Memnunsuzluk payı da var ama manevi hayatıma daha yakın bir site.
    Tamamiyle memnun olmasaydım bunu açık yüreklilikle söyleyebilecek kadar açık sözlüyümdür merak etmeyin.

10. Alt 10-26-2008, 21:53 #10
    kutupyıldızı´isimli üyeden Alıntı
    Söylediğimden emin olmasam "nötr"şeklinde bir cevap vermezdim.Bir insan emin olmadığı durumlarda ne diyebilir ki?Sorunuz gayet açık "Sitemizden memnun musunuz?" Ben de bazı şeylerin tam olarak kafamda oturmadığına inandığımdan dolayı "nötr"dedim..

Memnunsuzluk payı da var ama manevi hayatıma daha yakın bir site.
    Tamamiyle memnun olmasaydım bunu açık yüreklilikle söyleyebilecek kadar açık sözlüyümdür merak etmeyin.

Emin olmamak ta nötr olmak degildir. Yani insan illaki etki-tepki durumuna maruz kalir. Bütünlük acisindan olmasa da parca parca.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.