Devletten 'iş Kurma' Kredisi   Konuyu açan: Fani 06   İlk Mesaj: 06-18-2008 (12:00)   Son Mesaj: 03-02-2016 (15:43)    Cevap: 102    Gösterim: 131949  

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni

Permalink - Mesaj no 10  02-10-2010, 18:44

--->: Devletten 'iş Kurma' Kredisi

Devlet iş kurma kredisi kullanmak istiyorum nereye başvuru yapabilirim
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Kayıtsız Üye Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 11  02-15-2010, 14:38

bursada yasıyorum internet cafe acmak istiyorum bundan nasıl faydalanırım yardımcı olursanız sevinirim

Permalink - Mesaj no 12  02-15-2010, 23:16

bartında büyük baş hayvan yetiştimek istiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz
    recep öztamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) recep öztamur Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 13  02-18-2010, 16:51

ben vekil memurluk yapıyorum ve ticarette yapmak istiyorum satılık güzel çalışan bir iş yeri var ama maddi gücüm almaya yetmez uzun vadede faizsiz kredi veriyormusunuz.
    veysel BOZKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) veysel BOZKURT Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 14  02-18-2010, 21:22

Cok güzel bir uygulama ama sormak istediğim acaba kendi görüşünden olmayanlarada ayrdimci oluyorlar mi??????????secim öncesinde dağitilan erzaklarda olduğu gibi oy garantisi isteniyor mu bunun öğrenilmesi gerek.....

Permalink - Mesaj no 15  03-23-2010, 08:31

Acaba ev içinde bu krediyi alabilirmiyim.benim bir işim var zaten.
    ACELE CVP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) ACELE CVP Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 16  03-26-2010, 23:23

ben gaziantepde oto ve halı yıkama işi kurmak istiyorum bu krediyi nasıl alacam nereye başvuru yapmam lazım 05356108019 osman korkut

Permalink - Mesaj no 17  03-28-2010, 13:15

slm ben mandra acmak istiyorum bu krediyi alabilirmiyim

Permalink - Mesaj no 18  04-19-2010, 16:47

Arkadaşlar yardımı buradan beklemeyin yardımı size en yakın sydv (Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı) başvurarak dosya hazırlatılıyor resim, ikametgah,nüfus müdürlüğünden nüfüs aile kayıt belgesi v.s. bu gibi şeyler daha sonra bunlarla dosyanız hazırlanıyor hedefiniz projeniz bunlar işleniyor aynı zamanda daha sonra maddi durum tespiti yapılıyor eve geliyorlar bakıyorlar durumuna işte ondan sonra heyet'e giriyor heyet haftada bir toplanıyor heyette uygun bulunursa gerekli bilgi Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı'na iletiliyor kabul edilip edilmediğini daha sonra oradan öğreniyorsunuz kabul edilmişse gidip kredinizi bildiğim kadarıyla vakıf bank oradan çekiyoruz paramızı ondan sonra düzenimizi kuruyoruz işimize bakıyoruz bir zaman sonra aldığımız parayı taksitle ödemeye başlıyoruz. umarım yeterince aydınlatmışımdır.
    Hayalet2010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Hayalet2010 Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 19  04-26-2010, 02:09

ben endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunu askerlik görevini yapmış 23 yaşında bir gencim yaklaşık 7 seneden beri arçelik beko yetkili servisinde teknisyen yardımcısı olarak çalışıyorum ama bir restaurant açmak istiyorum ve açmam için gerekli prosedürü araştırdım ve herhangi bir engel yok açabilmem için geriye sadece tek engel olarak sermaye kalıyor işte beni düşündürende bu böyle bir iş sahası olurturabilmem için devlet bana kredi verir mi? diye düşünüyorum sizce böyle bir imkanım olabilirmi sadece bunu öğrenmek istiyorum... vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum...yardımınız için sağolun...
    halim KARAKAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) halim KARAKAYA Ziyaretci