MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Genel Islami Bölüm (https://www.muhakeme.net/forum/genel-islami-bolum/)
-   -   Fethullah Gülen Hacca gitmiş midir? (https://www.muhakeme.net/forum/genel-islami-bolum/8977-fethullah-gulen-hacca-gitmis-midir.html)

Misafir 05-07-2010 14:23

--->: Fethullah Gülen Hacca gitmiş midir?

muhakkak ki allah münafıkları çok iyi bilmekte ve müslümanlara çamur atanlar ıslah olmazlar

Misafir 06-09-2010 10:46

peki tamam gittiyse hac resimlerini sunsunlar bize

RouGe 06-09-2010 23:32

Hacca gidip gitmemesi kimseyi ilgilendirmediği gibi beni de ilgilendirmez. Ama çamur at izi kalsın dediğiniz mantığın dışında hakkında duyduğum (Benden ciddi ciddi yardım istendiği için yalan dolan bir şey olmadığına eminim) bazı şeylerden dolayı diyanete kadar gittiğim fakat sonuç alamadığım bu yüzden de dinini inandığı ya da inanılması gerektiği şekilde yaşamayan bir kişidir bana göre Fethullah Gülen.

alptraum 06-10-2010 19:42

Alıntı:

RouGe´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 58194)
Hacca gidip gitmemesi kimseyi ilgilendirmediği gibi beni de ilgilendirmez. Ama çamur at izi kalsın dediğiniz mantığın dışında hakkında duyduğum (Benden ciddi ciddi yardım istendiği için yalan dolan bir şey olmadığına eminim) bazı şeylerden dolayı diyanete kadar gittiğim fakat sonuç alamadığım bu yüzden de dinini inandığı ya da inanılması gerektiği şekilde yaşamayan bir kişidir bana göre Fethullah Gülen.

Farkli bir baslik altinda dinini inandığı ya da inanılması gerektiği şekilde yaşamayan bir kişidir bu cümlenizin gerekcesini eger konu ederseniz sevinirim.

RouGe 06-10-2010 19:45

Alıntı:

alptraum´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 58202)
Farkli bir baslik altinda dinini inandığı ya da inanılması gerektiği şekilde yaşamayan bir kişidir bu cümlenizin gerekcesini eger konu ederseniz sevinirim.

Çok uzun bir tartışmaya sebebiyet vereceğini düşündüğümden yeni bir konu açmasam :) Bu sadece benim düşüncem olarak bu yorumda kalsın böyle bence.

Unnecessary 06-10-2010 20:23

severim hocaefendiyi ne kadar yazılsada çizilsede namına sitemler.. Allah dostudur gözlerindeki o kudret beni etkiler ne yazılsa yazılsın kötü olduğunu hissettiğimde devamını okuma tenezzüründe bile bulunmam tahammül edemem :)

Misafir 07-08-2010 16:17

gülene inanmayan güvenmeyen müslüman sayilmiyor mu asil en büyük cahil sizlersiniz Allah sonunuzu hayretsin.

alptraum 07-09-2010 03:39

Alıntı:

Misafir´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 58571)
gülene inanmayan güvenmeyen müslüman sayilmiyor mu asil en büyük cahil sizlersiniz Allah sonunuzu hayretsin.

Öyle bir durum mu varmis?

Misafir 07-22-2010 23:00

itiraz ve yorumlarınız çok güzel başka bir şey söylemeye luzum bırakmıyor...
UMARIM KENDİNİ AYDIN zanneden KÖR KARANLIKDA KALMIŞ CAHİL(PROF..) BUNLARI OKUR ....
VE AMACINDAN NE KADAR UZAKDA OLDUGUNU ANLAR

Misafir 07-24-2010 23:49

onun bir insan görmedim allah aşkı onda lütfen asılsız ecnebi oyunlarına gelmeyelim allah yar ve yardımcınız olsun

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:26 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük