MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Anketler (https://www.muhakeme.net/forum/anketler/)
-   -   ''ANDIMIZ''kaldırılsın (https://www.muhakeme.net/forum/anketler/25506-andimiz-kaldirilsin.html)

HİRANUR 08-14-2009 18:21

--->: ''ANDIMIZ''kaldırılsın

:cicek01221::cicek01221::cicek01221::anlastik::cic ek01221::cicek01221::cicek01221:HEPİMİZ KARDEŞ OLSAK BİRBİRİMİZİ ÜZMESEK OLMUYOMU?

dionysoz 08-14-2009 18:25

iyide ne istiyorsun arkadaşım ozaman sen :))) vallahi hiç bişey anlamadım ben bahsettiğinden.Türkiye cumhuriyetinde yaşan bir T.C. vatandaşı ne olsun isterdiniz beyim. :brush:

emirahmedyasin 08-14-2009 18:33

Alıntı:

dionysoz´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 51699)
iyide ne istiyorsun arkadaşım ozaman sen :))) vallahi hiç bişey anlamadım ben bahsettiğinden.Türkiye cumhuriyetinde yaşan bir T.C. vatandaşı ne olsun isterdiniz beyim. :brush:

Bana "TÜRK" ün analamını söylermisiniz TÜRK ne demek ırkmı isimmi cisim mi yaratık mı ne anlama geliyor...

3rd eng 08-14-2009 18:39

Aaaaaa şimdi türk kürt mevzusuna mi girecez.önce herkes musluman.bunu untmamak lazim.

Yada kurtluk ,turkluk----muslumanlik arasinda seçim yapalim hadiiiiiii.

Islamda nerde var ,milliyetçilik......yazik yaaaaaaaaaaa

dionysoz 08-14-2009 18:42

bidaha oku arkadaşım bi zahmet ozaman...sabahtan beri ne anlatıyorum ben.kitlenmiş kalmışsın düşmanlık olguna.normaldir tabi anlatılmak isteneni anlayamaman.

3rd eng 08-14-2009 18:44

Ben kimsenin kimligine karşi degilim ,kardeşim ama bunu düşmanlik haline getirmemek lazim ,ben önce müslümanim .......başkasini bilmem.

dionysoz 08-14-2009 18:44

Alıntı:

3rd eng´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 51701)
Aaaaaa şimdi türk kürt mevzusuna mi girecez.önce herkes musluman.bunu untmamak lazim.

Yada kurtluk ,turkluk----muslumanlik arasinda seçim yapalim hadiiiiiii.

Islamda nerde var ,milliyetçilik......yazik yaaaaaaaaaaa

herkez müslüman değil.yanlış yapmayalım.müslüman olmayan Türk vatandaşlarıda var.ama onlarda TC vatandaşı dimi.

3rd eng 08-14-2009 18:46

Alıntı:

dionysoz´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 51705)
herkez müslüman değil.yanlış yapmayalım.müslüman olmayan türk vatandaşlarıda var.ama onlarda tc vatandaşı dimi.

saptirma yaaaaaa.......müslümanin gerisi yalan tanimam ben gerisiniiiiiiiii.

Beni baglamaz.........KENDİSİNİ ÖNCE MÜSLÜMAN OLARAK GÖRMEYEN UZAK OLSUN BENDEN.ÖNCE MÜSLÜMAN ,SONRA ALLAH IN KULU.GERİSİ YOK BUNUN BENCE........KUL OLDUGUNU SÖLIYEN SONRA BEN KÜRDÜM,TÜRKÜM DERSE ALLAH'IN RESUL ILE TERS DÜŞMÜŞ DEMEKTİR.

HİRANUR 08-14-2009 18:47

:y02:vallahi karışmayım insanları uzlaştırayım diyorum ama dayanamıcam çantanızda veya cüzdanızda duran bir belge var ya o sizin türk vatandaşı oldugunuzu söylüyor (tabii benim öyle )digerlerini bilemem alman,rus,yada avrupa ülkesinde olmadımıza göre olsak dahi gittigimiz her yerde bize türk diyorlar adanalı urfalı demiyorlar müslüman bir topluma böyle bir ayrışımcılıgı hiç yakıştıramadım dogrusu:y02:

emirahmedyasin 08-14-2009 21:01

Kardeşlerim ortada kavga filan yok sakin olun.Konuşmayı fikirler üretmeyi beyin fırtınaları yapmayı öğrenmelisiniz.
Bunu söyledikten sonra dionysoz kardeşim bana Türk lüğün ne olduğunu açıkla bak şimdi;
Türk dediğin eğer Türkiye cumhuriyeti sınırlarında yaşayan herkes ise o zaman Türk diye bir ırk yok bunuda hakaret sayarım.Yok eğer herkes Türk olabiliyorsa Türk kimdir bir laz nasıl Türk olabiliyor? yada boşnak bunları açıklarmısın.
Benim derdim neden illa insanları bir kalıba girmeye direten bir zihniyeti diretiyorsunuz.
Bizler çıkış noktamızı vahiden alıyoruz kavmiyetler sadece tanışma içindir gerisi müslümanlığı yoksa kendi ırkımdan olsada görmem...
selam ile...

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:16 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük