MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Yurt dısında egitim ve deneyimleriniz (https://www.muhakeme.net/forum/yurt-disinda-egitim-ve-deneyimleriniz/)
-   -   a1 almanca sinavina yakin sorular (https://www.muhakeme.net/forum/yurt-disinda-egitim-ve-deneyimleriniz/5232-a1-almanca-sinavina-yakin-sorular.html)

yabanGülü 11-04-2010 01:17

--->: a1 almanca sinavina yakin sorular

Alıntı:

sELiNNNNNN´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 70795)
mrb ben bisey merak ettim yabangülü siz sinava girdiniz mi girdiyseniz nezaman girdiniz yada ileri derecede almanca biliyor olmalisiniz bide en cok hangi konuda iyiyseniz o konuya yogunlasin diyolar yani mesela ben schreiben de iyiyim ozaman onami yogunlasmaliyim?bide sinav yerinde cok karasizlik yasaniyo ben ANKARA ISTIYORUM SIZLERIN yorumlari ne acaba?

slm selin, öncelikle hosgeldin muhakeme ailesine.

ben sinava girmedim avusturyada yasiyorum ve göcmenlere almanca ögretiyorum. yani bir nevi almanca ögretmeniyim. simdi türkiyedeki sinavlar nelerden olusuyor bilmiyorum.

eger eksik oldugun bir konu varsa tabiki seve seve anlatirim

allah yardimcin olsun

ece 11-10-2010 16:52

10 aralikta Ankarada bende sinava gircem kendime cok güveniyorum ama yinede bi heycan ve korku var.arkadaslar sinava girenler lütfen ayrintili bi sekilde yazsinlar sinavin icerigini.sinava gireyim bende sizlere bilgi vericem´.Allah hepimizin yardimcisi olsun ...

yabanGülü 11-16-2010 15:18

Alıntı:

ece´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 73841)
10 aralikta Ankarada bende sinava gircem kendime cok güveniyorum ama yinede bi heycan ve korku var.arkadaslar sinava girenler lütfen ayrintili bi sekilde yazsinlar sinavin icerigini.sinava gireyim bende sizlere bilgi vericem´.Allah hepimizin yardimcisi olsun ...

allah seninde yardicim olsun ece. evt bende herkesden rica ediyorum, sinava girenler bilgi verirse girecekler icin biraz daha kolay olur hazirlanmalari.

Misafir 12-01-2010 21:14

arkadaşlar nicht ile keini nasıl ayırıcam lütfen yardımcı olun

Misafir 12-01-2010 22:18

a1

ONUR GÜREL 12-01-2010 22:35

ARKADASLAR 20 aralıkta sınavım war gıren arkadaslar weya fazla bılgısı olanlar paylasabılırmı lutfen....

melissa 12-03-2010 12:54

bu ayin 10unda sinava gircem Ankarada heyecan yapiyorum ben cok ya insallah kazanirim bu sinavi Allah hepimizin yardimcisi olsun...

Misafir 12-03-2010 20:11

Alıntı:

almanca a1 sinav sorulari-a1 almanca sinavina yakin sorular
bana yardımcı olun lütfen özel ders alıyorum ama birileriyle konuşmamlazım

haRbi kız 12-05-2010 18:24

bende aralıkta girecem sınava inşallah geçerm yanlız ben 1,5 aylık calışmyala giriyorum ama kendimede güveniorm umarımm herkezz kazanır.

haRbi kız 12-05-2010 18:27

Alıntı:

ONUR GÜREL´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 78379)
ARKADASLAR 20 aralıkta sınavım war gıren arkadaslar weya fazla bılgısı olanlar paylasabılırmı lutfen....

bende 20 aralıkta sınava giriyorum ama ankarada sen nerde giriyorsun

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:33 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük