MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.muhakeme.net/forum/soru-cevap/)
-   -   almanya da doğan çocuğun annesinin hakları (https://www.muhakeme.net/forum/soru-cevap/28096-almanya-da-dogan-cocugun-annesinin-haklari.html)

claudia 03-28-2010 18:33

almanya da doğan çocuğun annesinin hakları

Soru-Cevap:

Hukuk

ben 1977 yılında almanyada doğdum annem 1983 yılında kesin dönüş yaptık babam çek cumhuriyeti vatandaşıydı 1995 yılında almanyada öldü almanyada çalışıyordu annemde bir zamanlar almanyada çalışmış şu anda ben evliyim 2 erkek çocuğum var annem veya benim babamdan veya benim orada doğmamdan ötürü annemin alacağı prim yok mu cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Misafir 03-09-2011 13:01

--->: almanya da doğan çocuğun annesinin hakları

Alıntı:

almanyada dogan cocugun haklari-almanya da doğan çocuğun annesinin hakları
ben bulgaristan vatandasiyim 2007 beri almanyadayim 2008de bir tükiye vatandasiyila bir beraberigimiz oldu ve o iliskiden bir kiz cocugum dogudu 30.06.2010 düyaya gelen kizim babasinin soyadini aldi ve babasi onun cocuk ve benim aci parami almaya basladi. ne yapmam lazim bu cocun parasini ben alabileyim babasiyila moatap olmadan ne yapmam lazim cocugumun parasini alabimem icin

cok tesekür ederim

Misafir 03-09-2011 15:27

Alıntı:

almanyada doganlar forum-almanya da doğan çocuğun annesinin hakları
ben bulgaristan vatandasiyim 2007 beri almanyadayim 2008de bir tükiye vatandasiyila bir beraberigimiz oldu ve o iliskiden bir kiz cocugum dogudu 30.06.2010 düyaya gelen kizim babasinin soyadini aldi ve babasi onun cocuk ve benim aci parami almaya basladi. ne yapmam lazim bu cocun parasini ben alabileyim babasiyila moatap olmadan ne yapmam lazim cocugumun parasini alabimem icin cok tesekür ederim - 03-09-2011 14:01

Misafir 03-19-2011 01:53

Alıntı:

almanyada cocuk haklari-almanya da doğan çocuğun annesinin hakları
benim cocuklarim jugendamt aldi onlari nasil geri alabilirim

Misafir 03-29-2011 15:22

Alıntı:

almanyadaki haklarimiz-almanya da doğan çocuğun annesinin hakları
lutven cevaplayin ben bulgaristandanim ve almanyada hamile kaldim benim haklarim nelerdir burda doum yaparsam esim de bulgaristanli

Misafir 04-19-2011 12:03

Alıntı:

almanyada bulgarlarin haklari-almanya da doğan çocuğun annesinin hakları
slm ben bulgaristan vatandasiyim ve bulgaristanda bir kizim var simdi de almanyada bir türkten hamileyim.Bilmek istedigim ben bulgaristanda olan kizim almanyaya alabilirmiyim???

yabanGülü 04-21-2011 00:43

Alıntı:

Misafir´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 112233)
ben bulgaristan vatandasiyim 2007 beri almanyadayim 2008de bir tükiye vatandasiyila bir beraberigimiz oldu ve o iliskiden bir kiz cocugum dogudu 30.06.2010 düyaya gelen kizim babasinin soyadini aldi ve babasi onun cocuk ve benim aci parami almaya basladi. ne yapmam lazim bu cocun parasini ben alabileyim babasiyila moatap olmadan ne yapmam lazim cocugumun parasini alabimem icin

cok tesekür ederim

size ben yanlis hatirlamiyorsam özel msj atmistim.

yabanGülü 04-21-2011 00:44

Alıntı:

Misafir´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 116428)
benim cocuklarim jugendamt aldi onlari nasil geri alabilirim

siz bilgi vermeslinizki bizde yönlendirebilelim sizi. jugendamt aldi ise demekki gecerli bir sebebden dolayidir. burda degilde özel msj olarak yazarsaniz degerlendirmeye alabilirz.

yabanGülü 04-21-2011 00:46

Alıntı:

Misafir´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 124221)
slm ben bulgaristan vatandasiyim ve bulgaristanda bir kizim var simdi de almanyada bir türkten hamileyim.Bilmek istedigim ben bulgaristanda olan kizim almanyaya alabilirmiyim???

kizin yasi kac ve velayeti kime ait??

Misafir 05-21-2011 19:34

cocugum 2005 dogumlu yani ekimde 6 yasina girecek,evlilik disi dogan bir cocuk.Babasinin soy ismini tasiyor...Ben bu durumda kizimi alabilirmiyim almanyaya...

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:28 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük