MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.muhakeme.net/forum/soru-cevap/)
-   -   yapamama (https://www.muhakeme.net/forum/soru-cevap/27418-yapamama.html)

Kayıtsız Üye 12-28-2009 12:47

yapamama

Soru-Cevap:

Bilim Teknoloji

benim sorunum basit ama zor içinden çıkamadım ben bu ProShow Gold a daha önceden video yüklüyordum sonra resim ama şimdi yapamıyorum video attığım zaman ingilizce bir uyarı geliyor neden

alptraum 12-28-2009 13:06

--->: yapamama

Ingilizce uyariyi buraya kopyalayabilirmisiniz?

Kayıtsız Üye 12-28-2009 22:28

yapamama

[alptraum ] arkadaşım inat ettimya bulamadım fotoğrafcıya sordum sanki dükkanı üstüme yap dedim söylemem meslek sırrı dedi çıktı budedim basit bi olay dedim olsun dedi bende birdahagelirmiyim dedim ve çareyi sende bulacağız herhalde kopyala demişsin fakat kopyalayamadım ama yazıyı bire bir yazayım.....incompatible file selected başlıklı pencere altında one or more selected file is not a valid audio or visual file.only visual or audio files may be dropped into the slideshow window. diye bi uyarı geliyor sözlüklere baktım törpülemekten bahsediyor yardımcı olursan sevinirim move movie makerle yap deme poto sorty ile de deme taktım illa proshow ama nerde hata yapıyorum bilemiyorum proğramı sildim yükledim yine olmuyor demoda değil bi video bir resim 5 resim bir video yapıyodum önceden teşekkürler

alptraum 12-28-2009 23:17

Bircok yol var cözüm icin. Hata dosyanin uyumlu olmadigini söylüyor. Öncelikle soru soru ilerleyelim cözüme. Siz resimlerle video mu yapiyorsunuz? Resimlerin formatlari ne?

Not= Yeni konu acmaniza gerek yok bu baslik altindan yazabilirsiniz

Kayıtsız Üye 12-29-2009 10:40

yapamama

öncelikle yeni konu açmadan yazmayı bilemiyorum resimlerin formatını sormuşsun format jpg resimlerle video yapıyorum önce resimleri slayt yapıp ardından video atıyodum çok basit oluyordu videonun formatıda avi mpg ama neden uyarı geliyor önce böyle bir sorunum yoktu teşekkürler

alptraum 12-29-2009 16:13

Konu altinda ki Cevap Yaz butonuna tiklayip cevap yazabilirsiniz.

Simdi son olarakta bu hatayi resimleri program icerisine atarken mi aliyorsunuz?

Kayıtsız Üye 12-29-2009 21:43

yapamama

arkadaşım cevap yaz dediğin bölüme bastım üye oldum yollayamadım tekrar konuyu açtım resimlerle benim problemim yok slayt hazırlarken resim attıktan sonra birde video atıyorum uyarı geliyor önceden bu uyarı yoktu resimler slayt geçip sıra videoya gelince video oynuyordu sonra tekrar resimlerle devem ediyordu ama şimdi video atılınca uyarı veriyor sana yazmıştım bilmem anlatabildimmi yeterli oldumu

alptraum 12-29-2009 22:59

Cevap yazamama sorununuz benim yaptigim ayarlardan kaynaklaniyormus :) Simdi yazabilirsiniz.

Öncelikle tahmin ettigim sorun. Bu sorun genellikle sizin elinize ecen video formatlarindan kaynaklanmaktadir. Bunun icin basit bir converter programini kulanabilirsiniz. Bu converter programi ile örnegin mp4 ya da mpeg formatina dönüstürüp rahat birsekilde istediginizi yapabilirsiniz. Bu programa sahip olmak icin üye olup bana özel mesaj ile ulasin ve bende size ulastirayim

suat 12-30-2009 10:29

üye olmuştum converter proğramı için fakat formatı değişen videonun seslerinde bozukluk olacakmı yoksa bire bir mi değişecek teşekkürler proğramı bekliyorum a.r.o...

alptraum 12-30-2009 12:45

Formati kendi istegine göre ayarla herhangi bir bozulma olmayacaktir. Özel mesaj olarak yyolladim

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:36 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük