lütfen yardım edin ben 2006 yılında hristyan oldugum icin 2 kişi tarafından dövüldüm ancak olay sırasında birtanesini bıcakla yaraladım adam su anda geziyor sağlıklı hic bir problemi yok ve bana 6 sene ceza kestiler mahkeme kararlarım var 10 ay hapis yattıktan sonra serbestbiraktılar ve dosyam hala yargıtayda daha sonra beni askere aldılar ama ben askerlik yapmak istemedim vicdani ret hakkımı kaçkere komutanlara dile getirdim hiç biri beni kaale almadı hapis yatarim diye güya beni düsündüler daha sonra ben askerden firar ettim kolumda da bi dövme var yaklasık 80 gün diyarbakır askeri ceza evinde kaldım bana çok işkence yaptılar. orada bir gece rahatsızlandım apandisit ameliyatı oldum ve apandisim patlamıstı 3 gun boyunca beni hastaneye göndermediler ve en sonunda ateşten komaya girdim gözümü açtığımda ameliyat olmuştum daha sonra ameliyattan sorna beni pis bir yere koydular ve yaram iltihab aldı tekrar ameliyat ettiler 1 aydan fazla hastanede yattım halada yatmam gerekirken beni tekrar cezaevine gönderdiler hepsinin belgesi var ben lüksenburga yada isviçreye iltica etmeyi düşünüyorum sizce ilticam kabul olurmu lütfen bir cevap yazın