MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Size Ait Yazi ve Siirler (https://www.muhakeme.net/forum/size-ait-yazi-ve-siirler/)
-   -   Al abdesti kır destiyi (https://www.muhakeme.net/forum/size-ait-yazi-ve-siirler/5389-al-abdesti-kir-destiyi.html)

Metin mete 04-12-2008 23:09

Alıntı:

c0LD´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 10648)
estfl abi şiir sizinmiş gibi düşünün istediğiniz şekilde yayınlayabilir kullanabilirsiniz..hak var ise helaldir

Cok cok tesekkürler tek bir kelime degistirdim"Sünnet"yerine"Kuran"Yazdim.bilmis olda...

c0LD 04-12-2008 23:39

okudum abi inan hiç sorun değil..amacını bildiğim için hele yüksünmem mümkün değil..şiir sizindir istediğinizi yapabilirsiniz..

Metin mete 04-13-2008 00:01

Alıntı:

c0LD´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 10655)
okudum abi inan hiç sorun değil..amacını bildiğim için hele yüksünmem mümkün değil..şiir sizindir istediğinizi yapabilirsiniz..

Tekrardan tesekkür ederim.Emegine saygim var o nedenle israr ederek bildirdim.Cünki daha dün Kerimede söyledim ve o kaynak ile kullan dedi ama yinede ben sana bildirmek icin bugün tekrardan geldim.Simdi bu siiri Ixxxxforuma da asmak gerek hemde söyle yaldizlisindan..Bakalim Kiz kardeslerimiz begeneceklermi?

c0LD 04-13-2008 01:34

bilemem abicim kim ne der ne söyler..bizim görevimiz akılda bi şeyler yaratmak gerisi onların bileceği iş..estfl abi tekrardan yineliyorum hiç sorun değil..yabancı değiliz birbirimizi tanıyoruz.bahsettiğin siteye mhmt astı sanırım abi..

Metin mete 04-13-2008 11:42

Alıntı:

c0LD´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 10676)
bilemem abicim kim ne der ne söyler..bizim görevimiz akılda bi şeyler yaratmak gerisi onların bileceği iş..estfl abi tekrardan yineliyorum hiç sorun değil..yabancı değiliz birbirimizi tanıyoruz.bahsettiğin siteye mhmt astı sanırım abi..

Iste hacamatci onuda silmis sanirim,Yani simdi o dedigim forumda artik hic bir firsatiniz olmuyor tartismaya cünki elindeki Firavun silahini iyi kullaniyor ve iste sonuc,Tartismaya firsat bulamadan bitiyor.her neyse Allah bir Musa nasib eder bakalim..

mhmt 04-13-2008 13:45

hakka girmeye engel olmak burda gerekiyor. çünkü bi yanlış anlama var gibi.
astığım yazıyı ben kendim sildirdim. etki olmadan.

selametle..

Metin mete 04-13-2008 14:42

Alıntı:

mhmt´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 10711)
hakka girmeye engel olmak burda gerekiyor. çünkü bi yanlış anlama var gibi.
astığım yazıyı ben kendim sildirdim. etki olmadan.

selametle..

Zaten bir zandi mehmedim,

Alıntı:

Iste hacamatci onuda silmis sanirim,Yani simdi o dedigim forumda artik hic bir firsatiniz olmuyor tartismaya cünki elindeki Firavun silahini iyi kullaniyor ve iste sonuc,Tartismaya firsat bulamadan bitiyor.her neyse Allah bir Musa nasib eder bakalim..

Yoksa iftira babindan degildi..

beyza 04-15-2008 22:21

.................................

c0LD 04-15-2008 23:13

hayırdır ne yazıyodu burada...istem dışı?

alptraum 04-15-2008 23:20

Alıntı:

c0LD´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 10943)
hayırdır ne yazıyodu burada...istem dışı?

Degistirdigine göre yazmak fikrinden vazgecmis ama kisiye yapilan hakaret olarak nitelendirdigi ve siirin iceriginden dolayida tesekkürlerini geri aldigini yaziyordu:)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:28 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük