MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Size Ait Yazi ve Siirler (https://www.muhakeme.net/forum/size-ait-yazi-ve-siirler/)
-   -   Korkmadan (https://www.muhakeme.net/forum/size-ait-yazi-ve-siirler/10-korkmadan.html)

alptraum 01-07-2008 00:18

Korkmadan

http://www.muhakeme.net/forum/resimler/07_2011/1508.png

bırakmalı yanısamaların rüzgarından
kendini insan boşluğa korkmadan
içindeki ,aynada görmeli yüzünün
gerçek ışığını...
pırıltıları olağanca çıplaklığı ile.

bilmeli ne olduğunu
gerçeğin ışığı ile aydınlanmalı
yürümeli kendiyle
anıların engebeli kıvrımlarında

yargılamamalı kendini
iyinin ve kötünün ötesinde bi yaşama
kucak açmalı kurallar koymadan

geçmesede baharat yolarından
yinede bilmeli
binbir çeşit tad olduğunu
hayattta....

safinaz 01-20-2008 17:08

Alıntı:

alptraum´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 21)

yinede bilmeli
hayattta....

:aallkkiiss::aallkkiiss::aallkkiiss:

Çok güzel,gerçekten ve özelliklede alıntı yaptığım kısmı...
Hayatta yaşamasakata güzel şeylerin de,her türlü duygunun da olduğunu bilmek lazım...

Kitap çıkarmanızı tavsiye ederim ya da youtube(ban süresi dolunca:))a bir klip yollayarak ilk adımınızı atabilirsiniz.:)

alptraum 04-29-2008 22:21

Ahanda bir baktim islamforumda siir yarismasi var bu siirimi astim ama cold kardesime burdan duyuru güzel bir siir as ki oyum sana olsun;)

Sonucta herkesin yapabilecegi seyler var ve cold kardesim bu alanda cok iyi ben taslak hazirliyorum ve daha cok hikaye tarzi

safinaz 04-29-2008 22:58

Alıntı:

alptraum´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 12607)
Ahanda bir baktim islamforumda siir yarismasi var bu siirimi astim ama cold kardesime burdan duyuru güzel bir siir as ki oyum sana olsun;)

Sonucta herkesin yapabilecegi seyler var ve cold kardesim bu alanda cok iyi ben taslak hazirliyorum ve daha cok hikaye tarzi

İslamforumda bir grubunuz varsa ve sürekli birilerinin yazılarının altında imzanız varsa birinci olursunuz,oranın forumu nasılki yarışması ne kadar adil olsun.
Sen yine mi youtube'a ver ve birde hoş bir fon müziği...

c0LD 04-29-2008 23:31

Alıntı:

alptraum´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 12607)

oradaki şiir yarışması dikkatimi cekmedi aslında bitmiş bi şiirim vardı ama kayıp..biride taslak halinde bitmek üzere..burada şiir yarışmasımı yapacaz anlamadım

alptraum 04-29-2008 23:54

Islamforumda bir grubum yok.Birinci olmak gibi zaten gayem yok.Hersey olacagina varsin bir baktim böyle bir yarismayi gördüm astim siirimi

Onun disinda cold kardesim burada öyle bir yarisma yok ama gördügüm kadariyla bizim sitede cok iyi ve güzel sairler var biraz daha cogalirsa yapariz yarismayi ama hediyeli olsun isterim ne bileyim kitap felan insallah olur neden olmasin:)

c0LD 04-30-2008 00:04

Alıntı:

alptraum´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 12625)
Islamforumda bir grubum yok.Birinci olmak gibi zaten gayem yok.Hersey olacagina varsin bir baktim böyle bir yarismayi gördüm astim siirimi

Onun disinda cold kardesim burada öyle bir yarisma yok ama gördügüm kadariyla bizim sitede cok iyi ve güzel sairler var biraz daha cogalirsa yapariz yarismayi ama hediyeli olsun isterim ne bileyim kitap felan insallah olur neden olmasin:)

öylesine diosun anlıyorum tabii..zaten yarıştıracak kalemim yok..bizimkisi yüksünecek şeyler adına şiir demiyorum kendi adıma..kısa kalem karalanası şeyler o kadar..genede paylaşırım kardeşim

Metin mete 04-30-2008 01:24

Alıntı:

alptraum´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 12625)

Gurubun yok yok olmasinada sevenlerin var yetmezmi Alptraum...

alptraum 04-30-2008 22:20

Allah razi olsun abi zaten sevip sevmeme isleri en sonunda belli oldu her siteye girerim hic gocunmam kafama estimi yazarim hic inat etmem sanal alem sonucta ha gercektete böyleyim islamforum hele bir aliskanlik ilk göz agrisi oldugundandir sanirim:)

Kötüsüyle yanlisiyla iste

sende siir yazarsin abi yaz bir tane siir

büyükanne 07-04-2008 16:46

yinede bilmeli
hayattta....

Final çok hoştu.
"bi " yi de anlayamadım galiba klavye hatası

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 07:28 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük