MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Röportajlar (https://www.muhakeme.net/forum/roportajlar/)
-   -   Röportaj Sorulari (https://www.muhakeme.net/forum/roportajlar/10053-roportaj-sorulari.html)

yabanGülü 10-16-2008 22:25

ee her hastanin bir zafi vardir bizde o zafi bulduk ve en sonunda seni saglina kavusturtuk, herkese hayirli olsun :hoho::hoho::hoho::clap::clap:

:brush::brush::brush:

safer82 10-16-2008 22:47

Alıntı:

yabanGülü´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25245)
ee her hastanin bir zafi vardir bizde o zafi bulduk ve en sonunda seni saglina kavusturtuk, herkese hayirli olsun :hoho::hoho::hoho::clap::clap:

:brush::brush::brush:

Doğru diyorsun. Ancak bunu unuttun o hemşire vardı ya !!! Benim Dünya'daki yaralarımın iyleşmesine vesile olmasına olduda. Ondan daha büyük bir Yara bıraktı. Şimdi hiç düzelemem. Anlayacağın benden birşey çıkmaz:hoho:

yabanGülü 10-16-2008 22:56

sende ne hasta olmaya merakli bir hastaymisin yav kardesim, hemsire yolluyoruz olmuyor ilestiriyoruz olmuyor, yanliz o biraktigi büyük yaraya ne yazikki en büyük doktorlar bile cagre bulamaz.

bu arada reportajdan kurtulmak icin bahane üretmeyelim sira sende :sirit:

NOT: tabiki onu sarax kardesim bilir, amac biraz eglence olsun

safer82 10-16-2008 23:02

Ben daha yeniyim. Bilirsin çömezliği atamadık üzerimizden:) Biraz usulü öğrenelim ondan sonra. Peki bu nasıl bahane:)

yabanGülü 10-16-2008 23:06

:sirit yorum yok :sirit

cömezligi atamadinizmi, hatirlatiyorum ve gösteriyorum

Tesekkür etti: 309
122 Mesajına 177 tesekkür aldı
Tecrübe Puanı: 27

cömezligi siz bu mesaj sayisiyla cooooookdan atmisiniz :)

safer82 10-16-2008 23:12

Alıntı:

yabanGülü´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25260)
:sirit yorum yok :sirit

cömezligi atamadinizmi, hatirlatiyorum ve gösteriyorum

Tesekkür etti: 309
122 Mesajına 177 tesekkür aldı
Tecrübe Puanı: 27

cömezligi siz bu mesaj sayisiyla cooooookdan atmisiniz :)

Bu bahanemde olmadı. Ya sendede ne büyük bir inat varmış:brush:

Bu arada göstermiş olduğun istatistikler için kendimi biraz şımartayım mı:hoho:

yabanGülü 10-16-2008 23:22

ee benle basa cikilmaz bahaneler sökmez, meslek geregi ögretmenim :sirit:

safer82 10-16-2008 23:27

Alıntı:

yabanGülü´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25265)
ee benle basa cikilmaz bahaneler sökmez, meslek geregi ögretmenim :sirit:

aslında bende eğitim psikolojsini iyi bilirim. :brush: Aslında sizi zorlardım bu konuda ancak küçük bir eksiklğim var. Karşıdaki kişiyi kırmamaya çalışırım. :hoho::hoho:
Ama baktın iş gerçekten olacaksa bir öğretmen gibi ne olacaksa korkusuzca beklerim(biraz fazlamı abarttım):brush::brush::hoho::hoho:

yabanGülü 10-16-2008 23:35

Alıntı:

safer82´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25269)
aslında bende eğitim psikolojsini iyi bilirim. :brush: Aslında sizi zorlardım bu konuda ancak küçük bir eksiklğim var. Karşıdaki kişiyi kırmamaya çalışırım. :hoho::hoho:
Ama baktın iş gerçekten olacaksa bir öğretmen gibi ne olacaksa korkusuzca beklerim(biraz fazlamı abarttım):brush::brush::hoho::hoho:

kücük bir eksiklik????:shocked0121::shocked0121::shocked0121 :

ögretmenim yav sizde savasa gider gibi konusmusunuz simdi ben korktum sizden.:hoho:hmm

safer82 10-16-2008 23:38

Alıntı:

yabanGülü´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25274)
kücük bir eksiklik????:shocked0121::shocked0121::shocked0121 :

ögretmenim yav sizde savasa gider gibi konusmusunuz simdi ben korktum sizden.:hoho:hmm

Ya arasıra söylemek istediklerimle yazdıklarımın arasında biraz dengesizlik oluyor:brush: Eee artık idare edersiniz meslektaşınızı. Bİrazda uyku sersemliğine variyorum. Nede olsa uyuma zamanım geldi:hoho: Merak etmeyin o kadar sert değilim(öğrencilere sertimdir):brush:

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:02 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük