MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Multimedia Player (https://www.muhakeme.net/forum/multimedia-player/)
-   -   Bu da gelir bu da gecer metin abimize (https://www.muhakeme.net/forum/multimedia-player/6321-bu-da-gelir-bu-da-gecer-metin-abimize.html)

alptraum 05-06-2008 01:06

Bu da gelir bu da gecer metin abimize

Hemen karar verme sabret buda gecer dayanmalisin dayanmalisin dayanmalisin

yarin baska bir gündür yarini bekle

Bu da gecer arkadas sakin üzülme

[imeem]gtd5X62jCg[/imeem]

c0LD 05-06-2008 01:10

noluyo mor catıyı kuralım bari aramızda...anlamadım ama sağol admin

alptraum 05-06-2008 01:12

Hocam simdi senin söyle bir sert cayin olacak ufff

Forum erkekleri oradayiz abooo muhabbetin köküne biz hep hafif böyle sarkilarda muhabbet ettik bir de nargile abooo;)

mhmt 05-06-2008 01:13

yarin baska bir gündür yarini bekle

Bu da gecer arkadas sakin üzülme
............................................

doğru diyorsun kardeşim.

selametle..

Metin mete 05-06-2008 01:19

Alıntı:

alptraum´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 13008)
Hocam simdi senin söyle bir sert cayin olacak ufff

Forum erkekleri oradayiz abooo muhabbetin köküne biz hep hafif böyle sarkilarda muhabbet ettik bir de nargile abooo;)

Vallahi nargilem elimde birde kahve(Cay istemiyorum cünki sabah mahkemedeyim kahve olsun istedim(Sanki cok degisikte yani)) getirse diye bakiyorum yarenime oda gelse sarkiyla iyi giderdi..degilmi DOSTLAR...

Metin mete 05-06-2008 01:22

Vah zavallı ben! Kendimde bir güç ve kudret vehmettikçe kudretim aczime çarpıp tuz-buz oluyor. Eğer idrak edebilseydim varlık sebebimi, gerçekten anlayabilseydim Rabbim gemisinde bir yolcu olduğumu, sırtımda dünya yüküyle kendime işkence eder miydim?

İstesek de, istemesek de dünya dönüyor, güneş doğuyor, yağmur yağıyor, rüzgar esiyor, çiçek açıyor... İstesek de, istemesek de yaşlanıyoruz.

Bir saniye öncesi kaybımız, bir saniye sonrası ise meçhulümüz: Elimizde sadece yaşadığımız "an" var. Ne kadar çaresisiz!

Metin mete 05-06-2008 01:36

Öyle bir an gelir ki, koca kainatın içinde ufalıp zerreleştiğinizi idrak edersiniz. Bir yanınızda acziniz, bir yanınızda za'fınız, bir yanınızda fakrınız ve dolu dolu çaresizliğinizle baş başa kalırsınız...

İşte o an insanca iradenin çözüldüğü ve insanoğlunun kendinde vehmettiği gücün ayaklarına dolaştığı andır: O an gerçekten kulluk anıdır.

alptraum 11-04-2008 17:51

Bu sarkiyi güncellemek istedim tam zamani en azindan benim icin

safinaz 11-08-2008 11:35

Müslüm Gürses'te pek taklitçiymiş canım,İbrahim Tatlıses'in sesini taklit ediyor;)Yalnız şarkı çok güzel,silinecekler diye üzülüyorum artık kaynağından dinlerim:)

alptraum 01-14-2009 16:37

--->: Bu da gelir bu da gecer metin abimize

Görünen silinmedi ama kategorileri tek yapip birlestirdik sadece:)

Bende arada aklima geldikce siteden dinliyorum:)

Heleki bu parca tam hitaben su saatlerde.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:40 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük