MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Multimedia Player (https://www.muhakeme.net/forum/multimedia-player/)
-   -   farid farjad....dinleyin bir bakalım... (https://www.muhakeme.net/forum/multimedia-player/11410-farid-farjaddinleyin-bir-bakalim.html)

el_feta 10-20-2008 23:19

farid farjad....dinleyin bir bakalım...

http://ktunnel.com/index.php/1010110...1134e9cd819688

alptraum 10-20-2008 23:21

Sanirim enstrümental bir müzik enstrümental müzikler bölümüne aldim konuyu

safinaz 10-20-2008 23:23

Alıntı:

el_feta´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25792)

Bu forumda sizin kadar müziğe düşkün ve müzik zevki engin olan birsini daha tanımıyorum.:clap:Tebrik ederim,paylaşımlarınızın devamını bekliyorum...:afro0121:

el_feta 10-20-2008 23:28

Alıntı:

safinaz´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25794)
Bu forumda sizin kadar müziğe düşkün ve müzik zevki engin olan birsini daha tanımıyorum.:clap:Tebrik ederim,paylaşımlarınızın devamını bekliyorum...:afro0121:

ben mi??...hay Allah...
:) (mahcubundan)...

sağolun...ne diyeyim...teşekkürler efendim...

safinaz 10-20-2008 23:31

Alıntı:

el_feta´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25796)
ben mi??...hay Allah...
:) (mahcubundan)...

sağolun...ne diyeyim...teşekkürler efendim...

Öyle kuru kuru sağolunla kurtulamazsınız.Sizden bir parça isteyeceğim,bana Gökhan Özen'in benim foruma eklemediğim bir şarkısını istiyorum:)

Henna 10-20-2008 23:31

tam bir huzur çığlığıdır keman..duyana sekine ..duyana infilak..dindirebilirseniz sinenizdeki depresifliği duyabilirsiniz her notada sessizliği.
içimden geldi.

el_feta 10-20-2008 23:33

Alıntı:

safinaz´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25797)
Öyle kuru kuru sağolunla kurtulamazsınız.Sizden bir parça isteyeceğim,bana Gökhan Özen'in benim foruma eklemediğim bir şarkısını istiyorum:)

:)...bu safinaz,o safinaz değil mi yaa...hani önce resmine kızdığım,sonra şarkısına breh breh yazdığım...
:D

?...

safinaz 10-20-2008 23:41

Alıntı:

el_feta´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25799)
:)...bu safinaz,o safinaz değil mi yaa...hani önce resmine kızdığım,sonra şarkısına breh breh yazdığım...
:D

?...

Hani bir zamanlar zeki ama grurlu bir üye vardı ya:afro0121:İşte ta kendisi:afro0121:

Hani şimdi teşekkür ettiğiniz ve birazdan da onun istediği şarkıyı foruma ekleyeceğiniz kişi:afro0121:

el_feta 10-20-2008 23:46

Alıntı:

safinaz´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25801)
Hani bir zamanlar zeki ama grurlu bir üye vardı ya:afro0121:İşte ta kendisi:afro0121:

Hani şimdi teşekkür ettiğiniz ve birazdan da onun istediği şarkıyı foruma ekleyeceğiniz kişi:afro0121:

hmm...hayırdır yahu...bu esenlik nerden,böyle...
eklemezsem kırılır mısınız??...ben bir düşüneyim...sizi kırmanın bendeki karşılığımı daha kötü yoksa istediğiniz şarkılara karşı tövbekar ve sitemkar yanım mı?....
hmm...
.
..
...
....
.....
......
.......

Bu garibin eli baltalıdır...İbrahim'den kalma...

Benim kusuruma bakmayacaksınız...Şiddetle anlayış bekliyorum...

İsteğinizi yerine getiremiyeceğim...

Sosyeteye rezil olmayalım sonra...Hem bu ne ya,breh breh deyip,sonra,zat-ı alinizin hatırları için de olsa...ı ıh...

naparsınız...Karizma kaygıları herkes de ben kadar koyu olmayabiliyor :) ..

selam ve dua ile efendim...

safinaz 10-20-2008 23:51

Alıntı:

el_feta´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25803)
hmm...hayırdır yahu...bu esenlik nerden,böyle...
eklemezsem kırılır mısınız??...ben bir düşüneyim...sizi kırmanın bendeki karşılığımı daha kötü yoksa istediğiniz şarkılara karşı tövbekar ve sitemkar yanım mı?....
hmm...
.
..
...
....
.....
......
.......

Bu garibin eli baltalıdır...İbrahim'den kalma...

Benim kusuruma bakmayacaksınız...Şiddetle anlayış bekliyorum...

İsteğinizi yerine getiremiyeceğim...

Sosyeteye rezil olmayalım sonra...Hem bu ne ya,breh breh deyip,sonra,zat-ı alinizin hatırları için de olsa...ı ıh...

naparsınız...Karizma kaygıları herkes de ben kadar koyu olmayabiliyor :) ..

selam ve dua ile efendim...

Neyse sizde büyük gelişme var.Artık insanlara önyargıyla bakmıyorsunuz ve herşeyi haddinden fazla eleştirmiyorsunuz,en azından eskisi kadar...
Bu da benim için önemli,eklemesenizde olur...
Teşekkürler:)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:52 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük