MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Konu Dışı (https://www.muhakeme.net/forum/konu-disi/)
-   -   Yeşil Kart ile ilgili mevzuat (https://www.muhakeme.net/forum/konu-disi/939-yesil-kart-ile-ilgili-mevzuat.html)

Misafir 10-17-2010 21:11

--->: Yeşil Kart ile ilgili mevzuat

yeşil kartı yeniden vize yattırmak için hangi kurumlaradan onay alacağım

fly 12-14-2010 22:15

Merhaba, şu an hamileyim. sağlık ocağım herhangi bir sosyal güvencem ve üstüme tapu olmadığı sürece hamileliğim süresince yararlanabileceğim yeşil kart çıkarabileceğimi söyledi. ancak eşimin geliri belirtilen sayıdan yüksek. bu önemli mi? çünkü çok borcumuz var ve gelirimiz borçları karşılamaya ancak yetiyor. bu durumda yeşil kart alabilirmiyim?

Misafir 01-10-2011 11:54

yeşil kartım ve 2022 maaşım var yeşil kartımı iptal ettirdim ama 2022 maaşım hala iptal olmadı nasıl iptal ettirmem gerekiyor ve iptal edildiğinde benden geri para isteyecekler mi

Misafirdadaş 03-07-2011 19:30

Alıntı:

yesilkart ne gibi durumlarda iptal olur-Yeşil Kart ile ilgili mevzuat
yeşil kartım iptal olmuş mudur ben sigortalı işe gırdım ve 3ay çalıştım sonra cıktım işten iptal olmuş mudur

Misafir 04-27-2011 19:36

Alıntı:

yesil kart iptali ornek dilekce-Yeşil Kart ile ilgili mevzuat
bu yeşil kart ne biçim iş yaaaa.adamı resmen surunduruyolar daha kullandığımız yok.yok 30 tl ode yok ceza var.sskda yeşilkart burolarıda hepsi birbirinden beter.daha konuşmayı beceremeyen adamı memur diye oraya koymuşlar soru sorarsın bön bön bakar.

misafir 05-05-2011 12:58

yesilkart kayip olursa yenisi nasil alinir-Yeşil Kart ile ilgili mevzuat

Misafir 05-10-2011 16:53

abım yesıl kartlı 2 cocugu var bırısı okuyo cocuk parası ıcın basvurduk ama hala bır haber yok ya
Ne yapmamız lazım gelırı de yok cıfcılık yapıyo lutfen bızı bılgılendırın yaaa

MAĞDUR 05-13-2011 18:16

BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİM YEŞİL KARTIM VARDI AMA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİ DİYE ELİMDEN ALDILAR,SEN OKULUN SOSYAL SİGORTASINDAN YARARLANACAKSIN DEDİLER BEN YEŞİL KARTIM İPTAL OLSUN İSTEMİYORUM NE YAPMALIYIM YEŞİL KARTIMI TEKRAR ALABİLMEK İÇİN .... AYRICA ÜNİVERSİTENN SAĞLIK HAKKINDAN YAYARLANMAK İÇİN HİÇBİR SAĞLIK GÜVENCESİ OLMAMASI GEREKİRMİŞ BU HALDE BOŞUNA MI alınmış oolduuuu yeşil kartım

Misafir 05-15-2011 15:40

meraba ben şerife eşimden ayrıyım ailemle yaşıyorum.2 çocuğum var yeşil kartlı olanlara maaş bağlancak diye bana dilekçe yazdrdılar ve 7 ay dan beri hiç bir şekilde cevap gelmedi.Sizden bunun için yardım istiyorum. teşekkürler.

Misafir 05-28-2011 22:56

[QUOTE]yesil kart cikarmak gerekli evraklar neler-Yeşil Kart ile ilgili mevzuat [/ ben yeşil kart çıkatrmak için başvuru yaptım ama onaylamadılar neden acaba

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:12 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük