MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Konu Dışı (https://www.muhakeme.net/forum/konu-disi/)
-   -   Ağzı Olan Konuşsun(Klavyesi Olan Yazsın) (https://www.muhakeme.net/forum/konu-disi/1950-agzi-olan-konussunklavyesi-olan-yazsin.html)

mhmt 02-26-2008 00:11

bazen dağlara vurmak istiyorum kendimi:)

çıkacaksın zirveye ve bağıracaksın, sonra ses tellerin zarar görecek doğru tıpa:)

konunun ilk msj ından boş konuşmayın yazmışsınız kardeşim, ama ruh halleri bazen böyle yadırıyor..:D

selametle..

safinaz 02-26-2008 18:05

Alıntı:

mhmt´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 6814)

çıkacaksın zirveye ve bağıracaksın, sonra ses tellerin zarar görecek doğru tıpa:)

konunun ilk msj ından boş konuşmayın yazmışsınız kardeşim, ama ruh halleri bazen böyle yadırıyor..:D

selametle..

Bu da bir rahatlama yöntemi tabi ve bu bağırma olayını insan içinde yapmamakta mantıklı birşey.Estağfurullah boş konuşmuyorsunuz...:)

beyza 02-26-2008 18:23

Alıntı:

mhmt´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 6814)

selametle..

ya dağlarda falan değilde burda forumda bağırsanız nasıl olur? zira çok sessizlik var..hayra alamettir inşaallah:shocked0121:

bu arada safinazcım gelmişsin hiç çaktırrmıyosun sende de biz sessizlik var sanki bu akşam yoksa seni de mi kaybediyoz:))

safinaz 02-26-2008 18:26

Alıntı:

beyza´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 6936)
ya dağlarda falan değilde burda forumda bağırsanız nasıl olur? zira çok sessizlik var..hayra alamettir inşaallah:shocked0121:

bu arada safinazcım gelmişsin hiç çaktırrmıyosun sende de biz sessizlik var sanki bu akşam yoksa seni de mi kaybediyoz:))

Dün sana sessizlik var diye yakınıyordum ama dün geceden dilim yandı.:y02:
Neyse birazdan başka bir nickle bekleyelim:hoho:
Eklemeyi unuttum,odaya geçtim,çay içiyorum,olmazki ama sürekli bilgisayar başında:y02:,benimde bir aile hayatım var:hoho::hoho::hoho:

alper 02-26-2008 18:35

Daha önce bir forumda özel mesaj yolu ile beni de rahatsız etmişlerdi. Sinek küçük ama hakikaten mide bulandırıyor. Ben de şöyle bir şey yapmıştım, profilimden ayarlara girdim ve "Özel Mesaj ayarları"ndan "Sadece Arkadaş Listesinden Mesaj Al" kurucuğunu işaretledim. Sonra, tanıdığım birçok üyeyi arkadaş listeme aldım. Zamanla yeni üye olan arkadaşlardan beğendiğim mesajları olanları bu listeye dahil ettim.

Forumlarda özel mesaj sistemi 50-100 mesajı olmayan kişilere kapalı olması gerektiği kanaatindeyim.

beyza 02-26-2008 18:45

Alıntı:

safinaz´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 6937)
Dün sana sessizlik var diye yakınıyordum ama dün geceden dilim yandı.:y02:
Neyse birazdan başka bir nickle bekleyelim:hoho:
Eklemeyi unuttum,odaya geçtim,çay içiyorum,olmazki ama sürekli bilgisayar başında:y02:,benimde bir aile hayatım var:hoho::hoho::hoho:

olayı yine kaçırdım ben:( ne oldu ki dün gece?

beyza 02-26-2008 18:46

Alıntı:

alper´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 6940)
Daha önce bir forumda özel mesaj yolu ile beni de rahatsız etmişlerdi. Sinek küçük ama hakikaten mide bulandırıyor. Ben de şöyle bir şey yapmıştım, profilimden ayarlara girdim ve "Özel Mesaj ayarları"ndan "Sadece Arkadaş Listesinden Mesaj Al" kurucuğunu işaretledim. Sonra, tanıdığım birçok üyeyi arkadaş listeme aldım. Zamanla yeni üye olan arkadaşlardan beğendiğim mesajları olanları bu listeye dahil ettim.

Forumlarda özel mesaj sistemi 50-100 mesajı olmayan kişilere kapalı olması gerektiği kanaatindeyim.

ben bir bağlantı kuramadım anlattığınız konuyla ilgili:D

alptraum 02-26-2008 18:50

Alıntı:

alper´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 6940)

Sistem basit özel mesaj in kapali olmasi icin gereken herseyimiz var su anda bir tane aksaklik gözükürse sisteme gececegim Onun icin forum kurallarindada belirtildigi üzre özel mesaj sikayeti yapabilir üye

Aslinda yeni üye yede cok gerekli oluyor ama zannimca illaki ilerleyen sürelerde böyle bir prb olacak su anda beklemedeyiz üstad:)

safinaz 02-26-2008 18:53

Beyzacığım,çok şey kaçırmış sayılmazsın dün forumda bir sinek vardı.:)
Alper kardeşimin anlattığıda onuda daha önce böyle kişiler rahatsız etmiş ve sanırım özel mesaj yoluyla...
Bence dün geceki yazıları okursan bağlantı kuracaksın Beyza.:)

beyza 02-26-2008 19:10

teşekkür ederim safinazcım bağlantı kuaramadığım için sormuştum zaten:hoho:

alper kardeşimize de geçmiş olsun sıcaklarda gelmedi daha ama arada oluyo böyle sinekler:))

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:25 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük