MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Forumdan duyurular (https://www.muhakeme.net/forum/forumdan-duyurular/)
-   -   forumdaki bazı sorunlar... (https://www.muhakeme.net/forum/forumdan-duyurular/2177-forumdaki-bazi-sorunlar.html)

alper 02-01-2008 12:31

iki mesaj arası 2 dakika beklemek fazla, mesajı düzeltmek için 2 dakika süre az.

iki mesaj arası bekleme süresi 30 saniye olmalı
mesajı düzeltmek için elimizde olan süre 30 dakika olmalı
mesaj uzunluğu da en az 10-20 karakter olmalı... (kimseye zorla yorum yaptırılmaz, nokta atar yine yapar)

alptraum 02-01-2008 12:34

Tamam ilgilenecegim ama mhmt ve gizemli kardesin bahsettikleride farkli bir konu idi herhalde yoksa benmi anlayamiyorum onlar mesaj süresi ile cikis yapma(otomatik)karistirdilar zannimca

su anda dönem gecis sinavina gidiyorum yaklasik 2 saat sonra sinav dualarinizi eksik etmeyin arkadaslar

kutupyıldızı 02-01-2008 12:36

karakter sayısı normal fakat arkadaşlar sanırım bekleme süresini abartmışlar biraz :) yani bir mesaj düzeltmek için 20 dk.çok fazla.Ne kadar çok hata yapmış olabilirsiniz ki? Bu forumun hızıyla alakalı bi durumu etkiler mi bilmiyorum ama bence çok uzun bi süre.

mhmt 02-01-2008 14:18

alptraum ben seni anlamamışım yada alper kardeşin dediği sorunu.. ama bizim dediğimiz de sorun.. biraz hareketsiz kalınca forumdan atılıyoruz: )) bu yüzden süreyi uzatabilirsin..en az 20 dk.

ve senin sınavın geçmiş dua edersim ama : )).. inşaAllah iyi geçmiştir..

selametle..

alper 02-01-2008 14:25

Alıntı:

kutupyıldızı´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 4026)
karakter sayısı normal fakat arkadaşlar sanırım bekleme süresini abartmışlar biraz :) yani bir mesaj düzeltmek için 20 dk.çok fazla.Ne kadar çok hata yapmış olabilirsiniz ki? Bu forumun hızıyla alakalı bi durumu etkiler mi bilmiyorum ama bence çok uzun bi süre.

kutup yıldızı, yazdığım mesajın uzunluğu bazen 5.000-10.000 harf olabiliyor ve mesajı gönderdikten sonra biraz kafa dinlendirip tekrar okumak hem anlam bakımından hem imla bakımından hataların gözükmesi için çok faydalı oluyor. Kaldı ki aslında mesaj düzenleme seçeneğinin sonsuz olmaması benim açımdan daha da az mesaj yazmam demek oluyor. Çünkü bazen aradan günler geçse bile sert bir yazımı daha yumuşak hale getirme ihtiyacı duyabilen bir insanım...

(şu mesaj bile 500 harften fazla bir mesaj oldu)

@Alptraum,
Allah Celle Celalahu zihin açıklığı versin hayr olsun inşaallah (amin)

azazel7878 02-01-2008 14:39

bence iki mj arası 90sn yeterli olacaktır
mj düzenleme süreside en az 10 dk olursa iyi olur

kutupyıldızı 02-01-2008 14:55

Alıntı:

alper´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 4056)
kutup yıldızı, yazdığım mesajın uzunluğu bazen 5.000-10.000 harf olabiliyor ve mesajı gönderdikten sonra biraz kafa dinlendirip tekrar okumak hem anlam bakımından hem imla bakımından hataların gözükmesi için çok faydalı bir yöntemdir. Kaldı ki aslında mesaj düzenleme seçeneğinin sonsuz olmaması benim açımdan daha da az mesaj yazmam demek oluyor. Çünkü bazen aradan günler geçse bile sert bir yazımı daha yumuşak hale getirme ihtiyacı duyabilen bir insanım...

(şu mesaj bile 500 harften fazla bir mesaj oldu)

@Alptraum,
Allah Celle Celalahu zihin açıklığı versin hayr olsun inşaallah (amin)

Ben sanırım sizin kadar dikkatli değilim bu konuda.Şahsen konuyu gözden geçirdiğimde ne imla hatası var mı diye bakarım ne de dediğimin aksini iddia etmeye çalışırım.Siz de kendinize göre haklısınız.Ama bazen ayrıntılara takılmamak gerek.

kutupyıldızı 03-18-2008 12:43

......

Üyelere bakış açınız ne kadar dar ya da geniş bilemiyorum ama ben çekinmeden sorunumu dile getirme taraftarıyım.
Açıkça neden yerli filmlere yer verilmiyor diye sorduğumda aldığım yanıt son derece kapalı bir ifadeydi.

sayın alpathrum ben bizim evde bana ters gelen bir kural olduğunda ve ifade ettiğimde bana sebebini güzel örneklemelerle ifade ederdi annem :

"Bu şekilde davranırsan sonucu şöyle olur eğer bunu yapamazsan başına gelen şu olabilir şeklinde..

Sorum sizi niye bu kadar güldürdü anlamış değilim..Yabancı sinemaları rahatlıkla linkleri verebiliyorsunuz.Teşekkür ederiz.Üyelerin film isteklerini rahatça yerine getirebiliyorsunuz.Ama üyelerin sorunları sizi güldürmekten öteye götürmüyor sanırım.Ama neden yerli film yok?Yerlilerin "hak"kı hak da yabancıların hakkı "hak"değil midir??

alptraum 03-18-2008 12:52

Alıntı:

kutupyıldızı´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 8320)
......

Üyelere bakış açınız ne kadar dar ya da geniş bilemiyorum ama ben çekinmeden sorunumu dile getirme taraftarıyım.
Açıkça neden yerli filmlere yer verilmiyor diye sorduğumda aldığım yanıt son derece kapalı bir ifadeydi.

sayın alpathrum ben bizim evde bana ters gelen bir kural olduğunda ve ifade ettiğimde bana sebebini güzel örneklemelerle ifade ederdi annem :

"Bu şekilde davranırsan sonucu şöyle olur eğer bunu yapamazsan başına gelen şu olabilir şeklinde..

Sorum sizi niye bu kadar güldürdü anlamış değilim..Yabancı sinemaları rahatlıkla linkleri verebiliyorsunuz.Teşekkür ederiz.Üyelerin film isteklerini rahatça yerine getirebiliyorsunuz.Ama üyelerin sorunları sizi güldürmekten öteye götürmüyor sanırım.Ama neden yerli film yok?Yerlilerin "hak"kı hak da yabancıların hakkı "hak"değil midir??

Türkce filmleri yayinlarsak en fazla iki yada 3 film indirirsin sonrasinda site türkiyeye mahkeme karari ile kapanir

Olacagi bu dediklerimden farkli degildir

Cafe Yeşil 05-25-2008 12:13

teşekkürler güzel bir site olmuş ellerininize sağlık.... emeğe saygı

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:52 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük