MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Eglence-Mizah-Bulmaca (https://www.muhakeme.net/forum/eglence-mizah-bulmaca/)
-   -   Erkekler Çalışmalı mı? (https://www.muhakeme.net/forum/eglence-mizah-bulmaca/2854-erkekler-calismali-mi.html)

safinaz 02-14-2008 00:52

Alıntı:

alptraum´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 5390)
Bayan ile erkegi ayni kefeyemi koyuyorsun

Bayan ve erkeği aynı kefeye koymuyorum.Çünkü farklıdırlar ama ikiside insandır.
Kalkıpta sürekli erkekler,bayanlar çalışmalı mı yoksa çalışmamalı mı? diye anketler açıpta bayanın üzerinde tek güç sahibi kendileriymiş gibi davranınca hiçde hoş olmuyor.Çünkü önce kendileri karar verir sonra eşleri.

Bakın şunu kabul ediyorum,bir kocanın eşinin çalışmasına karışması gibi bir hakkı vardır ama eşinin de isteklerini öncelikle gözönünde bulunduracaktır.

Sanki bu konuya önce erkekler karar verir gibi bir zihniyet var,karşı olduğum konu bu...

safinaz 02-14-2008 00:55

Alıntı:

RaPPeR_mİcChEck´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 5391)
safinaz abla sende haklısın ama tek taraflı düşünme sonuçda anket bu herkezin görüşüne açık sanırım:y02:

Yav yönetici erkek olunca oraya hiçbiri diye bir madde eklemiş,ben eklememiştim yaaaa.:54:
Hepinizde onu işaretlemişsiniz,şansa bak bu akşamda forumda hiç bayan yok ki.:))

Fani 06 02-14-2008 00:57

Ablam Sayılır

Hayır Var.ama Daha Yeni üye Oldu:))

alptraum 02-14-2008 01:00

Karsi oldugun bir konuyu tersi bir anket acarakmi ispatliyorsun bence olmadi yani uymadi diyeyim

safinaz 02-14-2008 01:02

Alıntı:

alptraum´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 5395)
Karsi oldugun bir konuyu tersi bir anket acarakmi ispatliyorsun bence olmadi yani uymadi diyeyim

Daha iyi anlayabilmek için yaşamak lazım...Uydu,uydu...:y02:

alptraum 02-14-2008 01:04

Dedigim gibi yasasanda yasamasanda ayni örnegi veremezsin erkekle kadina kadina yüklenen görevi erkege anket acarak bak kadinlar ne cekiyor diyemezsin he dersende zaten yine kabul ederim nuh a.s. misali kadindir ondan böyle yapiyor derim :)

safinaz 02-14-2008 01:07

Alıntı:

alptraum´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 5399)
Dedigim gibi yasasanda yasamasanda ayni örnegi veremezsin erkekle kadina kadina yüklenen görevi erkege anket acarak bak kadinlar ne cekiyor diyemezsin he dersende zaten yine kabul ederim nuh a.s. misali kadindir ondan böyle yapiyor derim :)

Hz.Nuh'un misalini bilmiyorum,birde açıklarsanız çok memnun olurum...

alptraum 02-14-2008 01:10

Hz nuh sel gelecek sehir mahvolacak gemi yapmamiz lazim diye anlatirken hanimida araya girip evin catisinin su aldigini söylüyor bir onarsak diyor hz. nuh da peki hanim yarin yapalim diyor:)

safinaz 02-14-2008 01:15

Alıntı:

alptraum´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 5404)
Hz nuh sel gelecek sehir mahvolacak gemi yapmamiz lazim diye anlatirken hanimida araya girip evin catisinin su aldigini söylüyor bir onarsak diyor hz. nuh da peki hanim yarin yapalim diyor:)

Zavallı hanımı ev işlerine o kadar yoğunlaşmış ki kafasını verememiştir.
Lütfen bayanların düşüncelerini dikkate almamazlık etmeyin:y02:

kutupyıldızı 02-14-2008 19:47

hiçbiri işte hiçbiri hiçbiri :shocked0121:

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:33 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük