MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Eglence-Mizah-Bulmaca (https://www.muhakeme.net/forum/eglence-mizah-bulmaca/)
-   -   Evlilik Teklifleriymiş.. (https://www.muhakeme.net/forum/eglence-mizah-bulmaca/10745-evlilik-teklifleriymis.html)

beyza 10-06-2008 22:29

Evlilik Teklifleriymiş..

BENIMLE EVLENIR MISIN?!..

sylvester stallone'nin oynadigi rocky filminin ilkinde rocky'nin

adrian'a evlilik teklif ettigi soru bicimi:

- onumuzdeki 50 yil icin bi planin var mi?

-----------------------------------------

*.- çocuğumun anası olmanı istiyorum...

*.- kardeşimin karısının eltisi olmanı istiyorum

*.- kendi çapımda işlem hacmi yaratarak mobilyacının, emlakçının, mütehatin, kuyumcunun, terzinin, düğün salonunu ve çalışanlarının ekonomik çarkın içinde varlığını devam ettirmekte bana yardımcı olmanı istiyorum...

*.- topluma ayak uydurup dışlanmamak adına hukuki bir dizi işlemin ardından aynı evi medeni kanun hükümlerince paylaşmak istiyorum sen ile...

*.-ben olsaydın ve sana evlenme teklif etseydin kabul edermiydim?

*.- ayni cati altinda bi ton sene gecirip birbirimizi bikarcasina tanidiktan sonra yaptigimiz cocuklar yuzunden bi turlu ayrilamayip her gun kavga edip edip hem komsularin hem kendimizin asabini bozup sonra olay kirilma noktasina gelince birbirimizi parcalayip avukatlara bi ton para dokup tek celsede bosanma denemelerinde bulunmanin zamani gelmis midir sence?

*.- bardağında ne var?

- a aaa garson yüzük düşürmüş, hey bi dakka bakar mısınız? yüzüğünüz buraya düşmüş.

- hanfendi, beyfendi evlenme teklif ediyor olmasın??

alıntı

alptraum 10-06-2008 22:32

Alıntı:

kardeşimin karısının eltisi olmanı istiyorum

Sanirim en acayip evlilik teklifi cok icten cok sevgideger :D

gizemli 10-06-2008 23:32

Allah iyiliğini versin beyzam.. ne hoş ve bir o kadar da komik tekliflermiş böyle.. (alıntı yaptığım kısmı hariç):))
Alıntı:

*.- ayni cati altinda bi ton sene gecirip birbirimizi bikarcasina tanidiktan sonra yaptigimiz cocuklar yuzunden bi turlu ayrilamayip her gun kavga edip edip hem komsularin hem kendimizin asabini bozup sonra olay kirilma noktasina gelince birbirimizi parcalayip avukatlara bi ton para dokup tek celsede bosanma denemelerinde bulunmanin zamani gelmis midir sence?

safer82 10-07-2008 15:36

Alıntı:

beyza´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 23774)
BENIMLE EVLENIR MISIN?!..

sylvester stallone'nin oynadigi rocky filminin ilkinde rocky'nin

adrian'a evlilik teklif ettigi soru bicimi:

- onumuzdeki 50 yil icin bi planin var mi?

*.- çocuğumun anası olmanı istiyorum...

*.- kardeşimin karısının eltisi olmanı istiyorum

*.- kendi çapımda işlem hacmi yaratarak mobilyacının, emlakçının, mütehatin, kuyumcunun, terzinin, düğün salonunu ve çalışanlarının ekonomik çarkın içinde varlığını devam ettirmekte bana yardımcı olmanı istiyorum...

*.- topluma ayak uydurup dışlanmamak adına hukuki bir dizi işlemin ardından aynı evi medeni kanun hükümlerince paylaşmak istiyorum sen ile...

*.-ben olsaydın ve sana evlenme teklif etseydin kabul edermiydim?

*.- bardağında ne var?

- a aaa garson yüzük düşürmüş, hey bi dakka bakar mısınız? yüzüğünüz buraya düşmüş.

- hanfendi, beyfendi evlenme teklif ediyor olmasın??

İnancınız olsun şuana kadar duymuş olduğum En Berbat ve En Basit Evlenme teklifleri:54::54: Demek IQ bu kadar düşük kişilerde varmış :afro0121:

beyza 10-07-2008 17:14

o yüzden mizah bmlümüne koyduk safer:hoppa:

rabbimeaşığım 10-07-2008 17:30

vay be tekliflere bak..boşuna lafı uzatıp laf kalabalığna gerek yok yav :brush::brush:bennen evlensene de yeter:sirit: zavallı kız:brush:sen o tarzda evlilik teklifi yapanaca kalpten gider:afro0121::hoho:

bende romantizimden anlamıyom haaa romantizimsizin tekiyim:sirit::whistling0121:

safer82 10-07-2008 21:09

Alıntı:

beyza´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 23917)
o yüzden mizah bmlümüne koyduk safer:hoppa:

Ee tamam işte birşey diyenmi var!!! Merak etme mizah anlayışım elhamdülillah vardır. Olmasaydı zaten buralara takılmazdım:brush::brush:

Ben sadece böyle teklifler hakkında minik bir yorum yaptım aman üzerine alınma konuyu açtın diye. :y02::y02:

beyza 10-07-2008 21:29

alınmadım safer merak etme:)bu arada çok ince düşüncelisin sağol:)

safer82 10-07-2008 21:32

Alıntı:

beyza´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 23964)
bu arada çok ince düşüncelisin sağol:)

o sizin güzel düşünceniz. Teşekkür ederim iltifatınız için utandım valla:shocked0121::shocked0121:

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:45 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük