MEHDİ KİM OLABİLİR?

Mehdi A.S. şu an yer yüzünde görev yapmaktadır. Kim olduğunu merak ediyorsanız hacet namazıyla Allah-ü tealaya sorun....

Ağaç Şeklinde Aç8Beğeni

1. Alt 12-07-2010, 16:04 #21
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    Mehdi A.S. şu an yer yüzünde görev yapmaktadır. Kim olduğunu merak ediyorsanız hacet namazıyla Allah-ü tealaya sorun.

2. Alt 12-07-2010, 21:32 #22
    Ziyaretci
    Mehdiyi bulma için hacet namazı kılmak yanlış.

3. Alt 12-17-2010, 23:51 #23
    Ziyaretci
    faraklit Mesajlar: n/a
    Alıntı:
    mehdi 2011-MEHDİ KİM OLABİLİR?

selam : ben bir rüya gördüm rüyamda gök yüzünde bana sesleniyordu diyorduki biz katımızdan bir kağıt atacaz bu kağıt kimin yatağına düşerse melek onunla görüşecek derken kağıt yatağıma düştü gök yüzünde dediki melek ebu hanife şeklindedir hemen arkasından üç melek odama girdi gök yüzünde gene bağırdı imam geldi imam geldi imam geldi diyordu yedi defa falan tekrarladı ALLAH HAYIR ETSİN RÜYA TARİHİ 19 EKİM 2010

4. Alt 12-18-2010, 00:03 #24
    faraklit Mesajlar: 1
    Alıntı:
    mehdi 2011-MEHDİ KİM OLABİLİR?

ben bir rüya gördüm rüya şöyleydi: gök yüzünden seslendi denildiki biz katımızdan bir kağıt atacaz bu kağıt kimin yatağına düşerse melek onunla görüşecek melek ebu hanife şeklindedir derken o esnada yatacaktım bataniyemi örttüm baktım bi kağıt yatağıma düştü arkasından üç melek içeri girdi gök yüzünden gene seslendi şöyle dedi imam geldi imam geldi imam geldi imam geldi diye yedi defadan fazla seslendi üç melekti biri uzun saçlı beyaz sakallıydı diğer ikisi de esmerdi beyaz saçlı olan benimle konuşuyordu diğer iki esmer de etrafı gözetliyordu ALLAH hayır etsin bu rüyamı 19 ekim 2010 da gördüm

Konu faraklit tarafından (12-18-2010 Saat 00:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: mehdi kim acaba
  5. Alt 12-19-2010, 16:29 #25
    Ziyaretci
    28 temmuz 1978

6. Alt 12-26-2010, 20:58 #26
    Ziyaretci
    bence bununla uğrasmak yerine islam için bir seyler yapsak daha faydalı olur..

7. Alt 12-28-2010, 23:51 #27
    Ziyaretci
    yahu arkadaslar mehdı hz lerı dunyaya gelmeden once deccal dırılecekdır ve allah c.c tarafından ona ustun yetenekler ıhsan edılecekdır olulerı dırıltme ımanı zayıf olanları cehenneme ımanı butun olanları cennete gondermek gıbı deccal dunyaya gelıp ınsanlara zulme basladıgı zaman mehdı hz dunyaya gelecek ve deccal le savasacakdır ve akabinde kıyamet kopacakdır... gorelım mevla ne eyler ne eylerse guzel eyler ... oyuzden demem okı ıyı arasdırın yanlıs bılgı sahıbı olmayın adnan oktar kendını mehdı ılan etmıs sorsanıza kendıne kac yasındaymıs mehdı hz lerının yası 40 olacak kendı bu yasın ustunde bırde soyunu arasdırın peygamerımızın soyuna dayanıyormu

8. Alt 01-18-2011, 01:20 #28
    Ziyaretci
    Alıntı:
    hzmehdi 2011-MEHDİ KİM OLABİLİR?

Şimdi Adnan hoca Darvinizmle uğraşıyorya ilk vazife tamamı oluyor..

9. Alt 02-09-2011, 11:48 #29
    Ziyaretci
    adnan oktar seyyid değildir arkadaşlar bunu bilin.öyle seyidlik lafla olmuyor.adnan oktarda ben ahlak adına hiçbirşey göremedim.sadece canlı yayına çıkardığı o kızlara asıldığını görüyorum.yapmayın allah aşkına adnan kim ya seyyid olsun.seceresi nerdeymiş.kendisi çerkezdir bunu herkes bilir.ha birde kendini mehdi sanıyo ama daha çokxxxxxxxxxxx.adnan mehdi değildir olamazda.süfyan olmasında....

10. Alt 02-10-2011, 00:23 #30
    mus'ab Mesajlar: 331
    Bir hadis-i şerifte resulullah (s a v ) şöyle buyuruyor mehdi benim soyumdan olacak adı adıma babasının adıda babamın adına benzeyecek buyuruyor. ben mehdiyim diyenleri Allah ıslah eylesin...

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.