MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Düşünce Meclisi (https://www.muhakeme.net/forum/dusunce-meclisi/)
-   -   Güzellik nedir? Kime güzel denir? (https://www.muhakeme.net/forum/dusunce-meclisi/25474-guzellik-nedir-kime-guzel-denir.html)

3rd eng 08-06-2009 03:35

--->: Güzellik nedir? Kime güzel denir?

hani kadınlar artık oje felan kullanıyorya o bakımdan kınalı ellerde ojenın işi olmaz ,hem oje nedir yaaaaa,KADIN KOCASINA SUSLENMELI,ETRAFINA DEGİL.BEN KADINLAR GÖRDUM EVINDE EŞOFMANLA GEZER SAÇI BAŞI DAGINIK AMA DIŞARI ÇIKARKEN HERŞEYİ TASTAMAM,BEN ÖLE BİRİSİNİ İSTEMEM ASLA EVDE BAKIMLI OLUN,DIŞARIDA YURURKEN DIKKAT ÇEKMESIN.

KADINDA AR,EDEP,YUMRUK KADAR ELMASTAN DAHA IYI DURUR BENCE.

altun 08-06-2009 18:43

Alıntı:

3rd eng´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 51140)
hani kadınlar artık oje felan kullanıyorya o bakımdan kınalı ellerde ojenın işi olmaz ,hem oje nedir yaaaaa,KADIN KOCASINA SUSLENMELI,ETRAFINA DEGİL.BEN KADINLAR GÖRDUM EVINDE EŞOFMANLA GEZER SAÇI BAŞI DAGINIK AMA DIŞARI ÇIKARKEN HERŞEYİ TASTAMAM,BEN ÖLE BİRİSİNİ İSTEMEM ASLA EVDE BAKIMLI OLUN,DIŞARIDA YURURKEN DIKKAT ÇEKMESIN.

KADINDA AR,EDEP,YUMRUK KADAR ELMASTAN DAHA IYI DURUR BENCE.

merak ettim nerelisiniz

emirahmedyasin 08-06-2009 19:29

Alıntı:

Unnecessary´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 51110)
Güzellik bakanın gözlerindedir, herkese göre değişebilir.
(Kaynak: Op. Dr. Ahmet V. KÖREMEZLİ - Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı)

Güzellik Allah celleden lutfedilen bir hayranlık duygusudur.Her kes birilerine göre güzeldir.Bakın şöyle etrafınıza evlenen,çiftlere, sizin çirkin dediğinize kadın yada adam aşık, sizin güzel dediğinize kadın yada adam burun kıvırır.
Hasılı bazen bakıyorumda birine aşık olmak için o nun güzel olması yetmiyor bunun tersini isbat edecek buyursun.
Amam bazen bir bakışta birileri yüreklerimizi hareketlendirir vede çokta güzel değillerdir neden acaba...
selam ile...

3rd eng 08-06-2009 19:32

Alıntı:

altun´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 51170)
merak ettim nerelisiniz

SAMSUN :flowers::anlastik:

..Sahra... 08-16-2009 17:19

Bir gün güzellik ve çirkinlik bir deniz kıyısında karşılaştılar. Hadi, denize girelim dediler ve giysilerini çıkartıp sularda yüzdüler.

Bir süre sonra, çirkinlik kıyıya dönüp güzelliğin giysilerine büründü ve yoluna gitti. Güzellik de denizden çıktı; ama kendi giysilerini bulamadı.

Çıplak olmak utandırıyordu onu, çaresiz çirkinliğin giysilerine büründü ve yoluna devam etti... O gün bugündür erkekler ve kadınlar onları birbirine karıştırır.

Ancak içlerinden güzelliğin yüzünü önceden görmüş kimileri vardır ki, giysilerine bakmaksızın tanırlar onu.

Ve yine çirkinliği tanıyan bazıları vardır ki, güzelliğin elbisesi onu gözlerinden gizleyemez...

Unnecessary 08-16-2009 22:56

Alıntı:

..Sahra...´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 51815)
Bir gün güzellik ve çirkinlik bir deniz kıyısında karşılaştılar. Hadi, denize girelim dediler ve giysilerini çıkartıp sularda yüzdüler.

Bir süre sonra, çirkinlik kıyıya dönüp güzelliğin giysilerine büründü ve yoluna gitti. Güzellik de denizden çıktı; ama kendi giysilerini bulamadı.

Çıplak olmak utandırıyordu onu, çaresiz çirkinliğin giysilerine büründü ve yoluna devam etti... O gün bugündür erkekler ve kadınlar onları birbirine karıştırır.

Ancak içlerinden güzelliğin yüzünü önceden görmüş kimileri vardır ki, giysilerine bakmaksızın tanırlar onu.

Ve yine çirkinliği tanıyan bazıları vardır ki, güzelliğin elbisesi onu gözlerinden gizleyemez...

Allah razı olsun :)

3rd eng 08-17-2009 01:12

Alıntı:

..Sahra...´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 51815)

süpperrrrrrrrr:)

alptraum 08-17-2009 01:44

Güzel hikayeymis. Kuscu miroglunada anlatiyor.

arowona 08-19-2009 16:56

"Allah hiç bir mümini çirkin yaratmamıştır.."tüm güzel kardeşlerime buradan selam vermek ve merhaba dilemek istedim..selamualeyqum...

altun 08-19-2009 19:55

Alıntı:

arowona´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 51961)
"Allah hiç bir mümini çirkin yaratmamıştır.."tüm güzel kardeşlerime buradan selam vermek ve merhaba dilemek istedim..selamualeyqum...

aleykümselam hoşgeldiniz

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:32 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük