MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Anketler (https://www.muhakeme.net/forum/anketler/)
-   -   bugünlerde haftada kaç dizi takip ediyorsunuz ve adları nelerdir? (https://www.muhakeme.net/forum/anketler/99631-bugunlerde-haftada-kac-dizi-takip-ediyorsunuz-ve-adlari-nelerdir.html)

candanag 01-23-2012 11:50

bugünlerde haftada kaç dizi takip ediyorsunuz ve adları nelerdir?

yerli ve yabancı beraber değerlendirilecek olup, haftalık akış içerisinde takip edilenler ile birlikte daha önceki zamanlarda sonlanıp sizin şu an bakmakta olduğunuz dizi bölümleri de ankete dahildir. elbette hiç dizi takip etmiyorum ya da şu sıralar hiç dizi bölümü izlemiyorum demek de mümkündür.

kişisel olarak haftalık tek takip ettiğim dizi Behzat Ç. Toplu olarak ise geçen haftalarda "Louie"nin ilk sezonunu bitirdim.

safinaz 01-23-2012 11:57

→ bugünlerde haftada kaç dizi takip ediyorsunuz ve adları nelerdir?

Fatmagül'ün Suçu Ne? ve Yahşi Cazibe'yi izliyordum ama ikiside artık sıkıcı olmaya başladılar diye artık izlemiyorum.Yani artık dizim yok :)

MURATS44 01-23-2012 17:26

Benim ısrarla takip ettiğim bir tek dizi var. Onuda Tv'den izlemiyorum. Raklamlardan hiç birşey anlamıyorum diziden. Yayınlandıktan bi gün sonra indirip , bir defada izliyorum. Bazılarının şiddet içerikli deyip konusuna tahammül edemedikleri ,aslında bu ülkenin birebir gerçeklerini anlatan KURTLAR VADİSİ.

yarmagül 01-24-2012 21:53

Kuzey Güney en beğendiğim dizi.

HiLaLNuRu 01-25-2012 13:16

0 ,hamdolsun :)

mhmt 01-25-2012 23:00

Her gün bir dizi izliyorum, sayılır :)

mhmt 01-25-2012 23:01

Hatta gündüz evde olduğum zamanlarda Müge Anlı'yı felan da izliyorum. Baya dedektif olup çıkıyorum :)

selametle..

MURATS44 01-25-2012 23:11

:) Televizyonu seviyoruz gibi. Ben bakamıyorum maalesef. Bakılacak birşey de yok gerçi. Örf ve adetlerimize uygun, dinimize uygun, izleyince bir şeyler öğrenebileceğimiz proğramlar o kadar az ki... En güzeli uzak durmak.Tabii bana göre :)

safinaz 01-26-2012 01:26

Eski komşumuzun 5 yaşında dünya tatlısı bir oğlu var ki ben onu dünyada herkesten çok seviyorum,geçen gün telefonda ona hangi diziyi izlediğini sordum.Bana dizi izlemediğini babasıyla sadece haberleri izlediğini söyledi.Diziler güzel değilmiş.Az daha büyüse yanına belgeseli de ekleyecek uyanık :)
Halbuki annesi sürekli Pepe ve Caillou'yu izlediğini söylemişti :)

pınaran 01-30-2012 21:18

behzat ç, tbbt, bilim kurgu dizileri

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 14:56 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük